• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BELEDİYENİN HİZMETLERİNDEN MEMNUNMUSUNUZ?
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.15506.1797
Euro6.72966.7566
şahin asker
kartepeninsesi@gmail.com
Kartepe Belediye Basını Ne İş Yapar?
19/01/2020

Kartepe belediyesinde  çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor.Çalışmalar   imkanlar dahilinde  devam ederken başkan Kocaman geziler, ziyaretler yapmakta.Geç vakitlere kadar  çalışan  sayın Kocaman’ı basın ordusu takip ediyor .Çekimler yapılıyor ama  yeterli medyaya yansımıyor.

 

En iyi bütçede  basın yayına ayrıldı.Şimdi bunları yazdım  yorumlara neden olur olsun. Önemli değil,benim burada başkanın çekilen video ve fotoğraflar arşive alınıyor.Kar festivali günlerce  reklamı tanıtımı yapıldı ilk olmasına rağmen  ilginin büyük olması ilçe halkından tam not aldı .Aldı ne oldu basın yayındaki yetkililer protokolde oturup programı seyredecek  basın bültenlerine bu görkemli  programa gelemeyen medya kuruluşlarına atmıyacan  iletişimi sağlamayacan.Peki belediyedeki  göreviniz ne anlamadım

 

Kimseyle bir sorunumuz  yok yazın klimalı serin  kışın sıcak makamı meşgul edecen  proje üretmeyecen  ben basın yayın  yetkilisiyim diyeceksin, yazık günah milli eğitim belediyeden çok haber  basında çıkıyor.

 

Şimdi bunu neden yazdım. Çekilen haberler  sosyal medyada  yayınlanıyor sadece  isimler soyadı yazılmıyor.Ben  sosyal medyayı kullanmıyorum,kayıtlı ise görüyorsun  değilse görmüyorsun

Şunu  belediye başkanımdan  rica ediyorum diğer birimleriniz müdürlerin  çalışmalarını da  medyada da görmek istiyorum ama normalde yeterli değil ama böyle bir hatırlatmakta ihtiyacı duydum

Kartepe Basın yayının yerel medya üzerinde yeniden yapılanma ve gözden geçirilmesini benim kadar personel belediyede kendi aralarında  konuşulan konuların başında geliyor.363 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

KARTEPE’DE İŞLER NASIL OLUYOR ? - 18/01/2020
KARTEPE'DE SORUNLAR
SEDAŞ’ın Yaptığına Bakın..! - 11/10/2019
Biraz Sorunlardan Bahsedelim Çok Vardır Ama En Önemlisi, Kartepe’de SEDAŞ’da Yaşanan Bir Olayı Size Aktaracağım, Hem Üzüldüm, Hem De Bu Kadar Yetkiyi ve Vatandaşa Hakaret Etme Yetkisini Kim Vermiş Olabilir Ki Diye Merak da Ettim Doğrusu..!
Kartepe Belediyesinde İşler Nasıl Yürüyor… - 27/07/2019
Kartepe Belediyemizde seçim yapıldı, Başkan değişti, işler iyi gidiyordu, herkes sevinmişti, ama öyle olmadı.
KARTEPE BELEDİYE BASININDAN BAŞKAN KOCAMAN’IN HESABINDAN, RESİMLERİNİZİ GÖREBİLİRSİNİZ. - 30/05/2019
Şimdi bunu neden yazdım okuyucular merak eder, ilçeyi tanımayan, geldikleri ilçede başarılı olmayan kişileri, basın yayına getiren, eski belediye yönetimi hale aynı sistem gidiyor.
Allah Yardımcısı Olsun 'Başkan Kocaman'ın… - 19/05/2019
Kartepe son beş yılını şansız geçirdi, hep göstermelik yatırımlar yapıldı. Olmayan yatırımları, yandaş medyalar yapılıyor diye göstermek için, yapılıyor diye yazdılar.
İYİ PARTİ KONGRE YAPMADAN YÖNETİMİ AÇIKLADI. - 27/04/2019
Siyasette 24 saat çok uzun bir zaman, kimin ne zaman nereye geleceği belli olmayan, bir yapıya sahip, geç gelip tez öğrendi lafı var ya, ilçemizde iyi partide bu uygulandı.
BELEDİYE BASIN YAYIN NE İŞ YAPAR..? - 25/04/2019
Sayın Başkan, Bu Şekilde Çalışan Basın Yayını Biliyor Mu? Bilmiyorsa Umarız Yakında Öğrenir.!
Sesiz ve Derinden Gidiyor… “Kocaman” - 17/04/2019
Çok seçim gördüm, ama son yapılan yerel seçim gibi görmedim.
BİR SEÇİM DAHA BİTTİ… - 06/04/2019
Başkanım ilçe halkı hizmetin en iyisini vereceğine inandığı için sana oy verdi. Bunu hiç unutma...
 Devamı