• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BELEDİYENİN HİZMETLERİNDEN MEMNUNMUSUNUZ?
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.29457.3237
Euro8.57908.6134
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret116224
ŞAHİN ASKER
kartepeninsesi@gmail.com
SEDAŞ’ın Yaptığına Bakın..!
11/10/2019

Biraz Sorunlardan Bahsedelim Çok Vardır Ama En Önemlisi, Kartepe'de SEDAŞ'da Yaşanan Bir Olayı Size Aktaracağım, Hem Üzüldüm, Hem De Bu Kadar Yetkiyi ve Vatandaşa Hakaret Etme Yetkisini Kim Vermiş Olabilir Ki Diye Merak da Ettim Doğrusu..!

Olay Kartepe Dumlupınar mahallesinde, yeni bir bina kiralayarak, son sistem teknolojilerle donatılarak, halkın hizmetine açılan SEDAŞ'da geçti, ama burada hangi hizmetler veriliyor kimsenin bilgisi yok...

Dumlupınar mahallesindeki, SEDAŞ hizmet binasına gelen vatandaşlara ancak akıl veriliyor..!

Soru sorulduğunda hemen cevabı hazır, Emekevler Mahallesine gidiniz, İzmit'e gidiniz, Kandıra yolundaki binamıza gidiniz gibi şeyler söyleniyor.

Fazla soru sorduğunda da cevabı, ben sizin yerinizde olmak istemem, ben olsam yemem, içmem, borcumu öderim, laf işitmem, şimdi evraklarınız alın gidin gibi saçmalıklar söyleniyor. Zaten aktarmalı, zamansız ödeme yapıyorsunuz, bir de insanlara karşı rencide edecek laflar sarf ediyorlar.

Şimdi bende, SEDAŞ'ın böyle güzel, yazın serin, kışın sıcak bir ortamda böyle eğitimsiz elemanları, neden çalıştırdığını anlamış değilim doğrusu, eğer SEDAŞ da bu dediklerimizi yapan çalışanını merak ederlerse, bizler yardımcı oluruz...

 

Peki Siyasette Neler Oluyor Dersek De...

Önce İYİ Parti'ye bakalım, güzel yönetimi var, çalışmaları sürdüyor, ama sosyal medya üzerinden reklamını yapıyor, medyayla pek araları yok gibi. Çünkü yerel medya her haberi yapmaz, haber özelliği taşımayan çalışmalar yaparsan haberlerin çıkmaz.

Kartepe, oy oranların da ne fazla, ne de sayısı yükseldi, aynı duruyor. İnşaAllah önümüzdeki günlerde, üye sayılarını yükseltir.

CHP de seçimde istediği oyu alamayınca atama yapıldı, sonra da peşine istifa geldi. Kayyum atandı, akabinde seçim yapıldı. Yeni seçilen başkan ve yönetim kurul üyeleri hızlı başladılar, görev bölümleri yapıp komisyonlar kurup çalışmaları başlattılar.

İç hesaplar devam ediyor, ama şimdilik belli olmuyor, ama kongreler başladımı her şey su yüzüne çıkacak. Eski yönetim kurulunun, özverili çalışmaları ile yeni parti binasını aldılar, şimdiki yönetim binanın eksiklerini yapıp taşınacakmış, bence zor, birlik, beraberlik toplantıları yapılıyor, kimler katıldı, kimler geldi, kimler gelmedi, henüz bilen yok.

AK Parti de işler güzel gidiyor, yeniden yapılanmada kimlerin gideceği belli değil, gelecekler de kimler şimdilik belli değil...

Ama genç, dinamik, İlçe Başkanlığını yürüten Sadık Yılmaz'ı kutlamak gerek, yaşının genç olmasına rağmen, yerel seçimde Kocaeli birincisi olarak yüzde 60 oyla, Belediye Başkanlığını kazandı, başarılı hizmetlerin ilçeye gelmesi için, belediyeye ve yetkililere desteklerini verdi.

Siyaset hatta kabul etmez, ederse de bedeli olur, ama iktidar partisinin genç başkanlarının, önümüzdeki seçimlerde de yönetim de sayılarının fazla olacağı kanısındayım...

Şunu unutmamak gerek, parti yeniden yapılanmaya başlayacak ve istediği başarıyı da getirecektir.

Bakalım, seçimlerde rakip çıkacak mı ? herkes merak ediyor, bekleyelim ve görelim...

SP'den ve yfp'den hiç ses yok, nasıl çalışmaları var, kimse de merak etmiyor, etmezler de...

 

Saygılarımla...666 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Artık Emekli Olsunlar - 17/07/2020
Maliye bakanına açık mektup
BELEDİYEMİZ BAŞARILI… - 17/05/2020
Haberler geliyor bizlere haberlere gidiyoruz ilçemizde belediye başkanımız sayın Mustafa Kocaman ,yardımcısı Orhan Akyüz ve alo evlat ekibi başarılı,müdür İbrahim Özyılmaz ve diğer ekiplerde kendine düşeni yapmaktalar
ACI BU OLSA GEREK - 09/05/2020
MEKANI CENNET OLSUN
Türk Milletinin Başı Sağolsun - 29/02/2020
Yıllardır yazı yazdım haber yazdım ama bu köşemi yazarken ciğerim yanarak yazdım
Kartepe Belediye Basını Ne İş Yapar? - 19/01/2020
BASIN YAYIN DİĞER MÜDÜRLERİN ÇALIŞMALARINI NEDEN YAZMIYOR?
KARTEPE’DE İŞLER NASIL OLUYOR ? - 18/01/2020
KARTEPE'DE SORUNLAR
Kartepe Belediyesinde İşler Nasıl Yürüyor… - 27/07/2019
Kartepe Belediyemizde seçim yapıldı, Başkan değişti, işler iyi gidiyordu, herkes sevinmişti, ama öyle olmadı.
KARTEPE BELEDİYE BASININDAN BAŞKAN KOCAMAN’IN HESABINDAN, RESİMLERİNİZİ GÖREBİLİRSİNİZ. - 30/05/2019
Şimdi bunu neden yazdım okuyucular merak eder, ilçeyi tanımayan, geldikleri ilçede başarılı olmayan kişileri, basın yayına getiren, eski belediye yönetimi hale aynı sistem gidiyor.
Allah Yardımcısı Olsun 'Başkan Kocaman'ın… - 19/05/2019
Kartepe son beş yılını şansız geçirdi, hep göstermelik yatırımlar yapıldı. Olmayan yatırımları, yandaş medyalar yapılıyor diye göstermek için, yapılıyor diye yazdılar.
 Devamı