• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar15.777615.8408
Euro16.551216.6175
ŞAHİN ASKER
kartepeninsesi@gmail.com
SEDAŞ’ın Yaptığına Bakın..!
11/10/2019

Biraz Sorunlardan Bahsedelim Çok Vardır Ama En Önemlisi, Kartepe'de SEDAŞ'da Yaşanan Bir Olayı Size Aktaracağım, Hem Üzüldüm, Hem De Bu Kadar Yetkiyi ve Vatandaşa Hakaret Etme Yetkisini Kim Vermiş Olabilir Ki Diye Merak da Ettim Doğrusu..!

Olay Kartepe Dumlupınar mahallesinde, yeni bir bina kiralayarak, son sistem teknolojilerle donatılarak, halkın hizmetine açılan SEDAŞ'da geçti, ama burada hangi hizmetler veriliyor kimsenin bilgisi yok...

Dumlupınar mahallesindeki, SEDAŞ hizmet binasına gelen vatandaşlara ancak akıl veriliyor..!

Soru sorulduğunda hemen cevabı hazır, Emekevler Mahallesine gidiniz, İzmit'e gidiniz, Kandıra yolundaki binamıza gidiniz gibi şeyler söyleniyor.

Fazla soru sorduğunda da cevabı, ben sizin yerinizde olmak istemem, ben olsam yemem, içmem, borcumu öderim, laf işitmem, şimdi evraklarınız alın gidin gibi saçmalıklar söyleniyor. Zaten aktarmalı, zamansız ödeme yapıyorsunuz, bir de insanlara karşı rencide edecek laflar sarf ediyorlar.

Şimdi bende, SEDAŞ'ın böyle güzel, yazın serin, kışın sıcak bir ortamda böyle eğitimsiz elemanları, neden çalıştırdığını anlamış değilim doğrusu, eğer SEDAŞ da bu dediklerimizi yapan çalışanını merak ederlerse, bizler yardımcı oluruz...

 

Peki Siyasette Neler Oluyor Dersek De...

Önce İYİ Parti'ye bakalım, güzel yönetimi var, çalışmaları sürdüyor, ama sosyal medya üzerinden reklamını yapıyor, medyayla pek araları yok gibi. Çünkü yerel medya her haberi yapmaz, haber özelliği taşımayan çalışmalar yaparsan haberlerin çıkmaz.

Kartepe, oy oranların da ne fazla, ne de sayısı yükseldi, aynı duruyor. İnşaAllah önümüzdeki günlerde, üye sayılarını yükseltir.

CHP de seçimde istediği oyu alamayınca atama yapıldı, sonra da peşine istifa geldi. Kayyum atandı, akabinde seçim yapıldı. Yeni seçilen başkan ve yönetim kurul üyeleri hızlı başladılar, görev bölümleri yapıp komisyonlar kurup çalışmaları başlattılar.

İç hesaplar devam ediyor, ama şimdilik belli olmuyor, ama kongreler başladımı her şey su yüzüne çıkacak. Eski yönetim kurulunun, özverili çalışmaları ile yeni parti binasını aldılar, şimdiki yönetim binanın eksiklerini yapıp taşınacakmış, bence zor, birlik, beraberlik toplantıları yapılıyor, kimler katıldı, kimler geldi, kimler gelmedi, henüz bilen yok.

AK Parti de işler güzel gidiyor, yeniden yapılanmada kimlerin gideceği belli değil, gelecekler de kimler şimdilik belli değil...

Ama genç, dinamik, İlçe Başkanlığını yürüten Sadık Yılmaz'ı kutlamak gerek, yaşının genç olmasına rağmen, yerel seçimde Kocaeli birincisi olarak yüzde 60 oyla, Belediye Başkanlığını kazandı, başarılı hizmetlerin ilçeye gelmesi için, belediyeye ve yetkililere desteklerini verdi.

Siyaset hatta kabul etmez, ederse de bedeli olur, ama iktidar partisinin genç başkanlarının, önümüzdeki seçimlerde de yönetim de sayılarının fazla olacağı kanısındayım...

Şunu unutmamak gerek, parti yeniden yapılanmaya başlayacak ve istediği başarıyı da getirecektir.

Bakalım, seçimlerde rakip çıkacak mı ? herkes merak ediyor, bekleyelim ve görelim...

SP'den ve yfp'den hiç ses yok, nasıl çalışmaları var, kimse de merak etmiyor, etmezler de...

 

Saygılarımla...815 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

ÖGRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN - 28/11/2021
Her yıl öğretmenler günü kutlanır bu yılda öğretmenler günü kutlu olsun .
SSK KİMLERİ EMEKLİ EDİYOR? - 20/10/2021
Bazen yazı yazmak çok kolay bazen de çok zor.Bugün yazacağım yazı kimseyi üzmek kırmak istemem zan altında koymam. Bize gelen veya ihbar hattından gelen haberleri değerlendiririm
BİR BAYRAM BÖYLE GEÇTİ - 25/07/2021
Alo evlat hattı personelleri her zaman olduğu gibi, bu bayramda önce sonrası ihtiyaç sahiplerinin yanında olup dualarını aldılar.
ÇOCUKLAR 23 NİSAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN - 25/04/2021
Bir eğitimci olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk bayramını köydeki okulumda ,okulun bahçesinde kısada olsa imkanlar dahilinde öğrencilerimizle kutlar, günler önce hazırlık yapardık.
Ben Kocaman’ı Takdir Ediyorum - 19/04/2021
Kartepe Belediye başkanı Kocaman’ı taktir ediyorum.Şimdi bunu neden yazdım bazı kesim yağcılık bazı kesim taktir edecektir.
KARTEPE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ - 10/04/2021
2009 yılında Kartepe ilçemizin kurulmasıyla birlikte, İlçe Emniyet Müdürlüğü oluşturularak kendisine düşen görevleri titizlikle icra etmeye başlamıştır
41 YIL NASIL GEÇTİ - 10/01/2021
Gazeteciler günü kutlu olsun
Sevgi Zamanı, Birlik Zamanı... - 02/12/2020
Her gazeteci kardeşlerim her gün haftalık yazı yazarlar değişik konularda, bende sorunları ve siyaseti yazmayı niyetliydim.
ALLAH SEVENLERİME BAĞIŞLADI BENİ... - 23/11/2020
9 Yıl önce kalp krizi geçirdim, üç damarım değişti, 9 ay önce kalp krizi geçirdim, devlet hastanesine, oradan konak hastanesine kaldırıldım. İki damarım da tıkanık olduğu için, başarılı bir operasyonla açıldı.
 Devamı