• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.56188.5961
Euro10.085110.1255
ŞAHİN ASKER
kartepeninsesi@gmail.com
KARTEPE BELEDİYE BASININDAN BAŞKAN KOCAMAN’IN HESABINDAN, RESİMLERİNİZİ GÖREBİLİRSİNİZ.
30/05/2019

Şimdi bunu neden yazdım okuyucular merak eder, ilçeyi tanımayan, geldikleri ilçede başarılı olmayan kişileri, basın yayına getiren, eski belediye yönetimi hale aynı sistem gidiyor.

Haber yazılırdı, bir gün bekler sorumlu başkan yardımcısı, tabi bu başkanımızda ilçe dışından haberi bekletirdi, sonra belediye başkanına getirilir, başkanda uygun görürse yerel basına dağıtımı yapılırdı, yani ilçedeki acil haberler ilçe gazetelerinde değil ildeki gazetelerde çıkardı.

İşte böyle şimdi de aynı idareci, başkan Kocamanın resimleri ziyaretçilerle beraber çekiliyor, başkanın ismini taşıyan sayfada, amaca, dayı, teyze diye sıfatlarla yazılı olarak yayınlanıyor.

Basın, şimdi gazete yerine facede yayımlıyor, artık beklemeyin, çünkü bazı görevlilerde belediye logosu altında facebook açmışlar, oradan da takip edebilirsiniz, Yani bekleme, hemen gir resimlerini gör, başkanımızın artık bu resimleri yerine, çalışma resim ve haberlerini istiyoruz.

İlçenin kaderi, ilçeyi tanımayanlar belediyede yetkili şimdi, belediye başkanımızın siyasete tecrübesi yoksa da, hukukçu neyin yasal, neyin yasal olmadığını bunu biliyor, yanlış yapmayacağını, basın mensupları da vatandaşlar da bilir inanır, inşallah başkan yeni atayacak görevlileri ilçeyi bilenlerden seçer.

EVET, 32 DAİRE'YE 1 ÇÖP KONTEYNIRI...

Evet, ben yıllardır bu konularda, özellikle temizlik konularında biraz hassasımdır, biz basın mensuplarına şikâyetler gelir, neden mi? yetkiliye gider, sorununu anlatır, çözümü bulamayınca da halkımız basına gidiyor.

Şimdi, sizlere bir örnek vereyim, Temizlik müdürlüğüne giden bir vatandaşımız, 32 daire bir çöp konteynırı var, bir tane daha ister, ama istediğine pişman olur, çünkü yetkili komşular arasındaki sorunları bize yansıtmayınız der ve binanın arkasındaki çöp konteynırıda kaldırtır.

Bu sorunu anlatır, şimdi senmişsin şikayet eden, berberin kılını, lokantanın da yağlı yemeklerinin kokusunu çek, nalburun çöpü, mobilya atölyesinin talaşı, çöpünü, pis kokusunu, çek der gibi, Önemli değil, bir gün bir yetkilide bunu yapanları çağırır ve bunun hesabını sorar, doğru mu değil mi diye, tabi şikayetçilere de sorarsa iyi olur, biz söyledik, yazdık, sıra şimdi yetkililerde bekleyelim ve görelim...641 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

BİR BAYRAM BÖYLE GEÇTİ - 25/07/2021
Alo evlat hattı personelleri her zaman olduğu gibi, bu bayramda önce sonrası ihtiyaç sahiplerinin yanında olup dualarını aldılar.
ÇOCUKLAR 23 NİSAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN - 25/04/2021
Bir eğitimci olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk bayramını köydeki okulumda ,okulun bahçesinde kısada olsa imkanlar dahilinde öğrencilerimizle kutlar, günler önce hazırlık yapardık.
Ben Kocaman’ı Takdir Ediyorum - 19/04/2021
Kartepe Belediye başkanı Kocaman’ı taktir ediyorum.Şimdi bunu neden yazdım bazı kesim yağcılık bazı kesim taktir edecektir.
KARTEPE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ - 10/04/2021
2009 yılında Kartepe ilçemizin kurulmasıyla birlikte, İlçe Emniyet Müdürlüğü oluşturularak kendisine düşen görevleri titizlikle icra etmeye başlamıştır
41 YIL NASIL GEÇTİ - 10/01/2021
Gazeteciler günü kutlu olsun
Sevgi Zamanı, Birlik Zamanı... - 02/12/2020
Her gazeteci kardeşlerim her gün haftalık yazı yazarlar değişik konularda, bende sorunları ve siyaseti yazmayı niyetliydim.
ALLAH SEVENLERİME BAĞIŞLADI BENİ... - 23/11/2020
9 Yıl önce kalp krizi geçirdim, üç damarım değişti, 9 ay önce kalp krizi geçirdim, devlet hastanesine, oradan konak hastanesine kaldırıldım. İki damarım da tıkanık olduğu için, başarılı bir operasyonla açıldı.
MERHABALAR - 19/10/2020
Köşe yazıma bir süre ara vermiştim bu konuda okuyucularımdan özür dilerim...
Artık Emekli Olsunlar - 17/07/2020
Maliye bakanına açık mektup
 Devamı