• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BELEDİYENİN HİZMETLERİNDEN MEMNUNMUSUNUZ?
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.29457.3237
Euro8.57908.6134
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret116230
ŞAHİN ASKER
kartepeninsesi@gmail.com
KARTEPE BELEDİYE BASININDAN BAŞKAN KOCAMAN’IN HESABINDAN, RESİMLERİNİZİ GÖREBİLİRSİNİZ.
30/05/2019

Şimdi bunu neden yazdım okuyucular merak eder, ilçeyi tanımayan, geldikleri ilçede başarılı olmayan kişileri, basın yayına getiren, eski belediye yönetimi hale aynı sistem gidiyor.

Haber yazılırdı, bir gün bekler sorumlu başkan yardımcısı, tabi bu başkanımızda ilçe dışından haberi bekletirdi, sonra belediye başkanına getirilir, başkanda uygun görürse yerel basına dağıtımı yapılırdı, yani ilçedeki acil haberler ilçe gazetelerinde değil ildeki gazetelerde çıkardı.

İşte böyle şimdi de aynı idareci, başkan Kocamanın resimleri ziyaretçilerle beraber çekiliyor, başkanın ismini taşıyan sayfada, amaca, dayı, teyze diye sıfatlarla yazılı olarak yayınlanıyor.

Basın, şimdi gazete yerine facede yayımlıyor, artık beklemeyin, çünkü bazı görevlilerde belediye logosu altında facebook açmışlar, oradan da takip edebilirsiniz, Yani bekleme, hemen gir resimlerini gör, başkanımızın artık bu resimleri yerine, çalışma resim ve haberlerini istiyoruz.

İlçenin kaderi, ilçeyi tanımayanlar belediyede yetkili şimdi, belediye başkanımızın siyasete tecrübesi yoksa da, hukukçu neyin yasal, neyin yasal olmadığını bunu biliyor, yanlış yapmayacağını, basın mensupları da vatandaşlar da bilir inanır, inşallah başkan yeni atayacak görevlileri ilçeyi bilenlerden seçer.

EVET, 32 DAİRE'YE 1 ÇÖP KONTEYNIRI...

Evet, ben yıllardır bu konularda, özellikle temizlik konularında biraz hassasımdır, biz basın mensuplarına şikâyetler gelir, neden mi? yetkiliye gider, sorununu anlatır, çözümü bulamayınca da halkımız basına gidiyor.

Şimdi, sizlere bir örnek vereyim, Temizlik müdürlüğüne giden bir vatandaşımız, 32 daire bir çöp konteynırı var, bir tane daha ister, ama istediğine pişman olur, çünkü yetkili komşular arasındaki sorunları bize yansıtmayınız der ve binanın arkasındaki çöp konteynırıda kaldırtır.

Bu sorunu anlatır, şimdi senmişsin şikayet eden, berberin kılını, lokantanın da yağlı yemeklerinin kokusunu çek, nalburun çöpü, mobilya atölyesinin talaşı, çöpünü, pis kokusunu, çek der gibi, Önemli değil, bir gün bir yetkilide bunu yapanları çağırır ve bunun hesabını sorar, doğru mu değil mi diye, tabi şikayetçilere de sorarsa iyi olur, biz söyledik, yazdık, sıra şimdi yetkililerde bekleyelim ve görelim...560 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Artık Emekli Olsunlar - 17/07/2020
Maliye bakanına açık mektup
BELEDİYEMİZ BAŞARILI… - 17/05/2020
Haberler geliyor bizlere haberlere gidiyoruz ilçemizde belediye başkanımız sayın Mustafa Kocaman ,yardımcısı Orhan Akyüz ve alo evlat ekibi başarılı,müdür İbrahim Özyılmaz ve diğer ekiplerde kendine düşeni yapmaktalar
ACI BU OLSA GEREK - 09/05/2020
MEKANI CENNET OLSUN
Türk Milletinin Başı Sağolsun - 29/02/2020
Yıllardır yazı yazdım haber yazdım ama bu köşemi yazarken ciğerim yanarak yazdım
Kartepe Belediye Basını Ne İş Yapar? - 19/01/2020
BASIN YAYIN DİĞER MÜDÜRLERİN ÇALIŞMALARINI NEDEN YAZMIYOR?
KARTEPE’DE İŞLER NASIL OLUYOR ? - 18/01/2020
KARTEPE'DE SORUNLAR
SEDAŞ’ın Yaptığına Bakın..! - 11/10/2019
Biraz Sorunlardan Bahsedelim Çok Vardır Ama En Önemlisi, Kartepe’de SEDAŞ’da Yaşanan Bir Olayı Size Aktaracağım, Hem Üzüldüm, Hem De Bu Kadar Yetkiyi ve Vatandaşa Hakaret Etme Yetkisini Kim Vermiş Olabilir Ki Diye Merak da Ettim Doğrusu..!
Kartepe Belediyesinde İşler Nasıl Yürüyor… - 27/07/2019
Kartepe Belediyemizde seçim yapıldı, Başkan değişti, işler iyi gidiyordu, herkes sevinmişti, ama öyle olmadı.
Allah Yardımcısı Olsun 'Başkan Kocaman'ın… - 19/05/2019
Kartepe son beş yılını şansız geçirdi, hep göstermelik yatırımlar yapıldı. Olmayan yatırımları, yandaş medyalar yapılıyor diye göstermek için, yapılıyor diye yazdılar.
 Devamı