• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.597318.6718
Euro19.586619.6651
Üyelik Girişi
Aidat Borcu Sorgulama
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret212345
ŞAHİN ASKER
kartepeninsesi@gmail.com
KARTEPE BELEDİYE BASININDAN BAŞKAN KOCAMAN’IN HESABINDAN, RESİMLERİNİZİ GÖREBİLİRSİNİZ.
30/05/2019

Şimdi bunu neden yazdım okuyucular merak eder, ilçeyi tanımayan, geldikleri ilçede başarılı olmayan kişileri, basın yayına getiren, eski belediye yönetimi hale aynı sistem gidiyor.

Haber yazılırdı, bir gün bekler sorumlu başkan yardımcısı, tabi bu başkanımızda ilçe dışından haberi bekletirdi, sonra belediye başkanına getirilir, başkanda uygun görürse yerel basına dağıtımı yapılırdı, yani ilçedeki acil haberler ilçe gazetelerinde değil ildeki gazetelerde çıkardı.

İşte böyle şimdi de aynı idareci, başkan Kocamanın resimleri ziyaretçilerle beraber çekiliyor, başkanın ismini taşıyan sayfada, amaca, dayı, teyze diye sıfatlarla yazılı olarak yayınlanıyor.

Basın, şimdi gazete yerine facede yayımlıyor, artık beklemeyin, çünkü bazı görevlilerde belediye logosu altında facebook açmışlar, oradan da takip edebilirsiniz, Yani bekleme, hemen gir resimlerini gör, başkanımızın artık bu resimleri yerine, çalışma resim ve haberlerini istiyoruz.

İlçenin kaderi, ilçeyi tanımayanlar belediyede yetkili şimdi, belediye başkanımızın siyasete tecrübesi yoksa da, hukukçu neyin yasal, neyin yasal olmadığını bunu biliyor, yanlış yapmayacağını, basın mensupları da vatandaşlar da bilir inanır, inşallah başkan yeni atayacak görevlileri ilçeyi bilenlerden seçer.

EVET, 32 DAİRE'YE 1 ÇÖP KONTEYNIRI...

Evet, ben yıllardır bu konularda, özellikle temizlik konularında biraz hassasımdır, biz basın mensuplarına şikâyetler gelir, neden mi? yetkiliye gider, sorununu anlatır, çözümü bulamayınca da halkımız basına gidiyor.

Şimdi, sizlere bir örnek vereyim, Temizlik müdürlüğüne giden bir vatandaşımız, 32 daire bir çöp konteynırı var, bir tane daha ister, ama istediğine pişman olur, çünkü yetkili komşular arasındaki sorunları bize yansıtmayınız der ve binanın arkasındaki çöp konteynırıda kaldırtır.

Bu sorunu anlatır, şimdi senmişsin şikayet eden, berberin kılını, lokantanın da yağlı yemeklerinin kokusunu çek, nalburun çöpü, mobilya atölyesinin talaşı, çöpünü, pis kokusunu, çek der gibi, Önemli değil, bir gün bir yetkilide bunu yapanları çağırır ve bunun hesabını sorar, doğru mu değil mi diye, tabi şikayetçilere de sorarsa iyi olur, biz söyledik, yazdık, sıra şimdi yetkililerde bekleyelim ve görelim...717 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Borçlanmalar Neden Kalktı? - 26/09/2022
Son günlerde yazmak istediğim bir konu vardı .Tabi bu konuyu yazma zamanının geldiği kanısındayım
BİR BAYRAMDA BÖYLE GEÇTİ - 14/07/2022
Kartepe ilçemiz de bir başka olur bayramlaşma.Ramazan bayramı ayrı güzellikte yaşanır, kurban bayramı ayrı güzellikte.
ÖGRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN - 28/11/2021
Her yıl öğretmenler günü kutlanır bu yılda öğretmenler günü kutlu olsun .
SSK KİMLERİ EMEKLİ EDİYOR? - 20/10/2021
Bazen yazı yazmak çok kolay bazen de çok zor.Bugün yazacağım yazı kimseyi üzmek kırmak istemem zan altında koymam. Bize gelen veya ihbar hattından gelen haberleri değerlendiririm
BİR BAYRAM BÖYLE GEÇTİ - 25/07/2021
Alo evlat hattı personelleri her zaman olduğu gibi, bu bayramda önce sonrası ihtiyaç sahiplerinin yanında olup dualarını aldılar.
ÇOCUKLAR 23 NİSAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN - 25/04/2021
Bir eğitimci olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk bayramını köydeki okulumda ,okulun bahçesinde kısada olsa imkanlar dahilinde öğrencilerimizle kutlar, günler önce hazırlık yapardık.
Ben Kocaman’ı Takdir Ediyorum - 19/04/2021
Kartepe Belediye başkanı Kocaman’ı taktir ediyorum.Şimdi bunu neden yazdım bazı kesim yağcılık bazı kesim taktir edecektir.
KARTEPE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ - 10/04/2021
2009 yılında Kartepe ilçemizin kurulmasıyla birlikte, İlçe Emniyet Müdürlüğü oluşturularak kendisine düşen görevleri titizlikle icra etmeye başlamıştır
41 YIL NASIL GEÇTİ - 10/01/2021
Gazeteciler günü kutlu olsun
 Devamı