• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.597318.6718
Euro19.586619.6651
Üyelik Girişi
Aidat Borcu Sorgulama
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam54
Toplam Ziyaret212496
ŞAHİN ASKER
kartepeninsesi@gmail.com
KARTEPE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
10/04/2021
2009 yılında Kartepe ilçemizin kurulmasıyla birlikte, İlçe Emniyet Müdürlüğü
 oluşturularak kendisine düşen görevleri titizlikle icra etmeye başlamıştır.
Özgürlük ve güvenlik dengesini temel ilke olarak benimsemiş Polis Teşkilatı, bu ilçemizde de yasaların kendisine verdiği yetki ve sorumluluklar çerçevesinde, hukuk devleti ilkeleri ve insan hakları perspektifinde güvenlik hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.

 
Bu sayede ilçemize daha fazla hizmet, huzur ve güven gelmiştir. Halkın can ve malını muhafaza ve istirahatini temin etmede, her türlü çaba ve fedakârlık yapılmış, ilçemiz adeta huzur merkezine dönüşmüştür. Personelin güler yüzü, gayreti, özverisi ve yardımseverliği, ilçe halkının memnuniyetine rahat etmesine vesile olmaktadır.

 
Yardım isteyenlerle, yardıma muhtaç çocuk ve acizlere polisimizin müşfik eli hızla
eksiksiz olarak uzanmakta, sorunlara kısa zamanda çözümler getirilmektedir. Böylelikle ilçede; genel asayiş ve kamu düzeni aksatılmadan uyum içinde sürdürülerek, kişilerin can ve mal güvenliğini anında tesis edilmektedir. İlçe Emniyet Müdürlüğü, “devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü,
halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlenmesini önlemek ve suçluları adalete teslim etmek” gibi önemli görevleri titizlikle ve başarıyla eksiksiz yerine getirmektedir.

 
Bu maksatla bilimsel yöntemleri ve teknolojiyi kullanarak halkın sorun ve taleplerine etkili, hızlı ve güvenilir çözümlerin sunulduğu, toplumla bütünleşmiş, ülkemizde öncü, dünyada örnek bir Emniyet Teşkilatı olma yolunda emin adımlarla yürümektedir. Güven ve huzuru tesis eden, ihtiyaç duyduğumuz her anımızda yanımızda olan emektar polislerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu vesile ile kendilerine takdirlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz. İyi ki varsınız.
Bu vesile ile, görevini layıkıyla yerine getiren İlçe Emniyet Müdürlüğü personelimizi
takdirle, saygıyla ve sevgiyle selamlıyor, 10 Nisan Polis Haftası'nı gönülden kutluyoruz. Vatanı ve milleti uğruna şehadete yürüyen aziz şehitlerimizi de rahmet ve minnetle yâd ediyoruz.


284 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Borçlanmalar Neden Kalktı? - 26/09/2022
Son günlerde yazmak istediğim bir konu vardı .Tabi bu konuyu yazma zamanının geldiği kanısındayım
BİR BAYRAMDA BÖYLE GEÇTİ - 14/07/2022
Kartepe ilçemiz de bir başka olur bayramlaşma.Ramazan bayramı ayrı güzellikte yaşanır, kurban bayramı ayrı güzellikte.
ÖGRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN - 28/11/2021
Her yıl öğretmenler günü kutlanır bu yılda öğretmenler günü kutlu olsun .
SSK KİMLERİ EMEKLİ EDİYOR? - 20/10/2021
Bazen yazı yazmak çok kolay bazen de çok zor.Bugün yazacağım yazı kimseyi üzmek kırmak istemem zan altında koymam. Bize gelen veya ihbar hattından gelen haberleri değerlendiririm
BİR BAYRAM BÖYLE GEÇTİ - 25/07/2021
Alo evlat hattı personelleri her zaman olduğu gibi, bu bayramda önce sonrası ihtiyaç sahiplerinin yanında olup dualarını aldılar.
ÇOCUKLAR 23 NİSAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN - 25/04/2021
Bir eğitimci olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk bayramını köydeki okulumda ,okulun bahçesinde kısada olsa imkanlar dahilinde öğrencilerimizle kutlar, günler önce hazırlık yapardık.
Ben Kocaman’ı Takdir Ediyorum - 19/04/2021
Kartepe Belediye başkanı Kocaman’ı taktir ediyorum.Şimdi bunu neden yazdım bazı kesim yağcılık bazı kesim taktir edecektir.
41 YIL NASIL GEÇTİ - 10/01/2021
Gazeteciler günü kutlu olsun
Sevgi Zamanı, Birlik Zamanı... - 02/12/2020
Her gazeteci kardeşlerim her gün haftalık yazı yazarlar değişik konularda, bende sorunları ve siyaseti yazmayı niyetliydim.
 Devamı