• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar15.777615.8408
Euro16.551216.6175
ŞAHİN ASKER
kartepeninsesi@gmail.com
GÜNDEM
21/02/2019

Siyasilere bakalım, DSP ilçede yok gibiydi, ama CHP belediye meclis üyeliğini başarı ile yürüten Temel Ofluoğlu, yerel seçimlerde belediye başkan adayı olması için baskı gelince aday adayı oldu ama hesaplar tutmadı, aday gösterilmedi. Partisinden istifa ederek DSP'ye geçerek aday oldu. Meclis üyeliklerini de kamuoyuyla paylaşan Ofluoğlu, başkan ben olacağım çünkü ilçe halkı beş yılı boşuna geçirdi.

Saadet Partisi son günlerde, adayını sürpriz yaparak Kartepe esnaflarından İbrahim Bıyıklı olarak ilan etmişti. Tek kelime etmiyorum, tanımam bilmem ama kamuoyunu meşgul etmeye başladı, bakalım ne kadar başarılı olur.

AK Parti her zamanki gibi planlı programlı olarak kontrollü bir şekilde adayını açıkladı.Meclis listesini de açıklayarak, çalışmalarını sürdürmekte. Planlı ve programlı çalışmaları ile dikkat çekmekteler.

CHP'de adayını belirledi, meclis de hazırlanıyor, çalışmalarını sürdürüyorlar.

İyi Parti, iki defa başkanın aynı isimde değişmesine rağmen teşkilatlanmada başarılı olmuştur.Meclis listelerindeki isimlerde belli ittifak yaptıkları partide liste sıkıntısı sürmekte.

Bunları neden yazdım, siyaset ilçemizde seviyeli başladı, inşallah da böyle gider. Siyasi partilerde durum bu, bu konuda iki haber yapıp, sosyal medyada yazmakla da olmaz bekleyelim görelim.231 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

ÖGRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN - 28/11/2021
Her yıl öğretmenler günü kutlanır bu yılda öğretmenler günü kutlu olsun .
SSK KİMLERİ EMEKLİ EDİYOR? - 20/10/2021
Bazen yazı yazmak çok kolay bazen de çok zor.Bugün yazacağım yazı kimseyi üzmek kırmak istemem zan altında koymam. Bize gelen veya ihbar hattından gelen haberleri değerlendiririm
BİR BAYRAM BÖYLE GEÇTİ - 25/07/2021
Alo evlat hattı personelleri her zaman olduğu gibi, bu bayramda önce sonrası ihtiyaç sahiplerinin yanında olup dualarını aldılar.
ÇOCUKLAR 23 NİSAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN - 25/04/2021
Bir eğitimci olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk bayramını köydeki okulumda ,okulun bahçesinde kısada olsa imkanlar dahilinde öğrencilerimizle kutlar, günler önce hazırlık yapardık.
Ben Kocaman’ı Takdir Ediyorum - 19/04/2021
Kartepe Belediye başkanı Kocaman’ı taktir ediyorum.Şimdi bunu neden yazdım bazı kesim yağcılık bazı kesim taktir edecektir.
KARTEPE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ - 10/04/2021
2009 yılında Kartepe ilçemizin kurulmasıyla birlikte, İlçe Emniyet Müdürlüğü oluşturularak kendisine düşen görevleri titizlikle icra etmeye başlamıştır
41 YIL NASIL GEÇTİ - 10/01/2021
Gazeteciler günü kutlu olsun
Sevgi Zamanı, Birlik Zamanı... - 02/12/2020
Her gazeteci kardeşlerim her gün haftalık yazı yazarlar değişik konularda, bende sorunları ve siyaseti yazmayı niyetliydim.
ALLAH SEVENLERİME BAĞIŞLADI BENİ... - 23/11/2020
9 Yıl önce kalp krizi geçirdim, üç damarım değişti, 9 ay önce kalp krizi geçirdim, devlet hastanesine, oradan konak hastanesine kaldırıldım. İki damarım da tıkanık olduğu için, başarılı bir operasyonla açıldı.
 Devamı