• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BELEDİYENİN HİZMETLERİNDEN MEMNUNMUSUNUZ?
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.29457.3237
Euro8.57908.6134
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret116230
ŞAHİN ASKER
kartepeninsesi@gmail.com
GÜNDEM
21/02/2019

Siyasilere bakalım, DSP ilçede yok gibiydi, ama CHP belediye meclis üyeliğini başarı ile yürüten Temel Ofluoğlu, yerel seçimlerde belediye başkan adayı olması için baskı gelince aday adayı oldu ama hesaplar tutmadı, aday gösterilmedi. Partisinden istifa ederek DSP'ye geçerek aday oldu. Meclis üyeliklerini de kamuoyuyla paylaşan Ofluoğlu, başkan ben olacağım çünkü ilçe halkı beş yılı boşuna geçirdi.

Saadet Partisi son günlerde, adayını sürpriz yaparak Kartepe esnaflarından İbrahim Bıyıklı olarak ilan etmişti. Tek kelime etmiyorum, tanımam bilmem ama kamuoyunu meşgul etmeye başladı, bakalım ne kadar başarılı olur.

AK Parti her zamanki gibi planlı programlı olarak kontrollü bir şekilde adayını açıkladı.Meclis listesini de açıklayarak, çalışmalarını sürdürmekte. Planlı ve programlı çalışmaları ile dikkat çekmekteler.

CHP'de adayını belirledi, meclis de hazırlanıyor, çalışmalarını sürdürüyorlar.

İyi Parti, iki defa başkanın aynı isimde değişmesine rağmen teşkilatlanmada başarılı olmuştur.Meclis listelerindeki isimlerde belli ittifak yaptıkları partide liste sıkıntısı sürmekte.

Bunları neden yazdım, siyaset ilçemizde seviyeli başladı, inşallah da böyle gider. Siyasi partilerde durum bu, bu konuda iki haber yapıp, sosyal medyada yazmakla da olmaz bekleyelim görelim.134 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Artık Emekli Olsunlar - 17/07/2020
Maliye bakanına açık mektup
BELEDİYEMİZ BAŞARILI… - 17/05/2020
Haberler geliyor bizlere haberlere gidiyoruz ilçemizde belediye başkanımız sayın Mustafa Kocaman ,yardımcısı Orhan Akyüz ve alo evlat ekibi başarılı,müdür İbrahim Özyılmaz ve diğer ekiplerde kendine düşeni yapmaktalar
ACI BU OLSA GEREK - 09/05/2020
MEKANI CENNET OLSUN
Türk Milletinin Başı Sağolsun - 29/02/2020
Yıllardır yazı yazdım haber yazdım ama bu köşemi yazarken ciğerim yanarak yazdım
Kartepe Belediye Basını Ne İş Yapar? - 19/01/2020
BASIN YAYIN DİĞER MÜDÜRLERİN ÇALIŞMALARINI NEDEN YAZMIYOR?
KARTEPE’DE İŞLER NASIL OLUYOR ? - 18/01/2020
KARTEPE'DE SORUNLAR
SEDAŞ’ın Yaptığına Bakın..! - 11/10/2019
Biraz Sorunlardan Bahsedelim Çok Vardır Ama En Önemlisi, Kartepe’de SEDAŞ’da Yaşanan Bir Olayı Size Aktaracağım, Hem Üzüldüm, Hem De Bu Kadar Yetkiyi ve Vatandaşa Hakaret Etme Yetkisini Kim Vermiş Olabilir Ki Diye Merak da Ettim Doğrusu..!
Kartepe Belediyesinde İşler Nasıl Yürüyor… - 27/07/2019
Kartepe Belediyemizde seçim yapıldı, Başkan değişti, işler iyi gidiyordu, herkes sevinmişti, ama öyle olmadı.
KARTEPE BELEDİYE BASININDAN BAŞKAN KOCAMAN’IN HESABINDAN, RESİMLERİNİZİ GÖREBİLİRSİNİZ. - 30/05/2019
Şimdi bunu neden yazdım okuyucular merak eder, ilçeyi tanımayan, geldikleri ilçede başarılı olmayan kişileri, basın yayına getiren, eski belediye yönetimi hale aynı sistem gidiyor.
 Devamı