• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar15.777615.8408
Euro16.551216.6175
ŞAHİN ASKER
kartepeninsesi@gmail.com
BELEDİYEMİZ BAŞARILI…
17/05/2020

Haberler geliyor bizlere haberlere gidiyoruz  ilçemizde belediye başkanımız sayın  Mustafa Kocaman ,yardımcısı Orhan Akyüz ve alo evlat  ekibi başarılı,müdür İbrahim Özyılmaz ve diğer ekiplerde kendine düşeni yapmaktalar.Kendilerine teşekkür etmek  geldi içimden.

 

İlçemizin korono virüste vatandaşlarımızın   yanında oldular.Her zamanda vatandaşlarımızın yanında olan belediyemizin çalışmalarını aralıksız olarak  sürdürmekte.İlçemin haberlerini bir tanede olsa  yazmaktan ve yerel medya olarak ilçemin adını  taşıyan gazetemizin sitesini yayınlamaktan  onur duyarım.Mikrop nedeni ile  dışarı çıkamıyorum vatandaşlarımızda işin ciddiyetini bildiği için kurallara uymakta.

 

Bir dostum beni aradı  teşekkür etti .Neden teşekkür ettin dedim,ilçemizin ve büyük şehir belediyesinin bazı haberlerini yazıyorsun.ilçemizin haberlerini yazdığın için teşekkür ederim ben dostumun böyle konuda araması beni mutlu etti.

 

İlçemizde böyle birlik beraberlik içinde olmamız çok güzel.Bu sıkıntılı günleri atlatacağız inşallah. Artık  yavaş yavaş  normale dönüyoruz vatandaşlarımız  ne kadar kurallara uymaktalar.Şunu merak ediyorum  belediyenin dışında diğer durumlardan habersiz olduğunu  söylemesem olmaz

 

 

Siyasete baktığımızda  ilçemizde  sessizlik sürmekte,Ak parti  toplantısını yapıyor açıklama yok.İyi parti partide kimse yok ama sosyal medyada açıklamaları  sürüyor .CHP zaten normalinde  haber yok  medyayla işi yok yerel sorunlar yerine alakasız haberler yayınlıyor Siyasiler neler yapıyorlar  ne durumdalar belli değil.

 

Bu yazıyı neden yazdım kimseye yaranmak için değil  ilçede yaşıyorsak sahiplenmemiz lazımdır…

 

                                                                                                                                                                                   SAYGILARIMLA

 

 

 

 

  505 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

ÖGRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN - 28/11/2021
Her yıl öğretmenler günü kutlanır bu yılda öğretmenler günü kutlu olsun .
SSK KİMLERİ EMEKLİ EDİYOR? - 20/10/2021
Bazen yazı yazmak çok kolay bazen de çok zor.Bugün yazacağım yazı kimseyi üzmek kırmak istemem zan altında koymam. Bize gelen veya ihbar hattından gelen haberleri değerlendiririm
BİR BAYRAM BÖYLE GEÇTİ - 25/07/2021
Alo evlat hattı personelleri her zaman olduğu gibi, bu bayramda önce sonrası ihtiyaç sahiplerinin yanında olup dualarını aldılar.
ÇOCUKLAR 23 NİSAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN - 25/04/2021
Bir eğitimci olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk bayramını köydeki okulumda ,okulun bahçesinde kısada olsa imkanlar dahilinde öğrencilerimizle kutlar, günler önce hazırlık yapardık.
Ben Kocaman’ı Takdir Ediyorum - 19/04/2021
Kartepe Belediye başkanı Kocaman’ı taktir ediyorum.Şimdi bunu neden yazdım bazı kesim yağcılık bazı kesim taktir edecektir.
KARTEPE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ - 10/04/2021
2009 yılında Kartepe ilçemizin kurulmasıyla birlikte, İlçe Emniyet Müdürlüğü oluşturularak kendisine düşen görevleri titizlikle icra etmeye başlamıştır
41 YIL NASIL GEÇTİ - 10/01/2021
Gazeteciler günü kutlu olsun
Sevgi Zamanı, Birlik Zamanı... - 02/12/2020
Her gazeteci kardeşlerim her gün haftalık yazı yazarlar değişik konularda, bende sorunları ve siyaseti yazmayı niyetliydim.
ALLAH SEVENLERİME BAĞIŞLADI BENİ... - 23/11/2020
9 Yıl önce kalp krizi geçirdim, üç damarım değişti, 9 ay önce kalp krizi geçirdim, devlet hastanesine, oradan konak hastanesine kaldırıldım. İki damarım da tıkanık olduğu için, başarılı bir operasyonla açıldı.
 Devamı