• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BELEDİYENİN HİZMETLERİNDEN MEMNUNMUSUNUZ?
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.29457.3237
Euro8.57908.6134
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret116223
ŞAHİN ASKER
kartepeninsesi@gmail.com
Kartepe Belediyesinde İşler Nasıl Yürüyor…
27/07/2019

Kartepe Belediyemizde seçim yapıldı, Başkan değişti, işler iyi gidiyordu, herkes sevinmişti, ama öyle olmadı.

Seçimler bitti, yeni başkanımız Mustafa Kocaman, iki değişiklik yaptı, başka birimlerde, idareciler arasında görev değişikliği yapmadı, çalışmalara devam etti.

Şimdi ithal idarecimi gelecek endişesi var, bir başka beklenti de gidenler hizmet etmiş gitmiş, şimdiye bakarsak Başkan Kocaman'ın iyi niyeti biraz su istimal ediliyor, Örnek olarak;

Eskiden yapılan hatalara rağmen idarecilere iyilik yaramıyor, Bunun da örnekleri var.

Zabıtaya şikâyet iletiyorsun, şikâyeti muhatabına söylüyor, işlerini iyi yap seni filan kişi şikâyet etti deniliyor şikayet edilen yere.

Temizlik müdürlüğüne, çöp konteynırları kırık 40 daireye bir çöp konteynırı, denk geliyor, şikayetinde bulunduğunda mahalleliye komşular arasındaki sorunları bize yansıtmayın cevabı geliyor.

Mobilya teşir mağazaları apartman altında açılması yasak olmasına rağmen, izin verilmiş, bir de atölye olarak kullanıyor, zabıtaya söylendiği vakit, hemen ismi veriliyor, şikâyetçi kötü oluyor, Çözüm masasında dilekçeniz yoksa, şikâyetler kabul olmuyor.

İlçe halkından okurlarımıza tavsiyem, şikayet edilen yer ile karşı, karşıya gelineceğinizi unutmayın hemen isminiz veriliyor.

Basın yayın belediyede ne iş yapar, sadece düğün, cenaze haberleri geliyor, biz basın mensuplarına, öyle bir hava yaratılıyor ki başkan sadece tebrikleri kabul ediyor, cemiyetlere gidiyor, cenazelere gidiyor, yazık günah, başkanın iyi niyetini istismar ediyorlar.

Bakalım, böyle belirsizlikler nereye kadar gidecek, bekleyelim görelim...

Saygılar... 595 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Artık Emekli Olsunlar - 17/07/2020
Maliye bakanına açık mektup
BELEDİYEMİZ BAŞARILI… - 17/05/2020
Haberler geliyor bizlere haberlere gidiyoruz ilçemizde belediye başkanımız sayın Mustafa Kocaman ,yardımcısı Orhan Akyüz ve alo evlat ekibi başarılı,müdür İbrahim Özyılmaz ve diğer ekiplerde kendine düşeni yapmaktalar
ACI BU OLSA GEREK - 09/05/2020
MEKANI CENNET OLSUN
Türk Milletinin Başı Sağolsun - 29/02/2020
Yıllardır yazı yazdım haber yazdım ama bu köşemi yazarken ciğerim yanarak yazdım
Kartepe Belediye Basını Ne İş Yapar? - 19/01/2020
BASIN YAYIN DİĞER MÜDÜRLERİN ÇALIŞMALARINI NEDEN YAZMIYOR?
KARTEPE’DE İŞLER NASIL OLUYOR ? - 18/01/2020
KARTEPE'DE SORUNLAR
SEDAŞ’ın Yaptığına Bakın..! - 11/10/2019
Biraz Sorunlardan Bahsedelim Çok Vardır Ama En Önemlisi, Kartepe’de SEDAŞ’da Yaşanan Bir Olayı Size Aktaracağım, Hem Üzüldüm, Hem De Bu Kadar Yetkiyi ve Vatandaşa Hakaret Etme Yetkisini Kim Vermiş Olabilir Ki Diye Merak da Ettim Doğrusu..!
KARTEPE BELEDİYE BASININDAN BAŞKAN KOCAMAN’IN HESABINDAN, RESİMLERİNİZİ GÖREBİLİRSİNİZ. - 30/05/2019
Şimdi bunu neden yazdım okuyucular merak eder, ilçeyi tanımayan, geldikleri ilçede başarılı olmayan kişileri, basın yayına getiren, eski belediye yönetimi hale aynı sistem gidiyor.
Allah Yardımcısı Olsun 'Başkan Kocaman'ın… - 19/05/2019
Kartepe son beş yılını şansız geçirdi, hep göstermelik yatırımlar yapıldı. Olmayan yatırımları, yandaş medyalar yapılıyor diye göstermek için, yapılıyor diye yazdılar.
 Devamı