• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.925016.9928
Euro17.491317.5614
ŞAHİN ASKER
kartepeninsesi@gmail.com
Kartepe Belediyesinde İşler Nasıl Yürüyor…
27/07/2019

Kartepe Belediyemizde seçim yapıldı, Başkan değişti, işler iyi gidiyordu, herkes sevinmişti, ama öyle olmadı.

Seçimler bitti, yeni başkanımız Mustafa Kocaman, iki değişiklik yaptı, başka birimlerde, idareciler arasında görev değişikliği yapmadı, çalışmalara devam etti.

Şimdi ithal idarecimi gelecek endişesi var, bir başka beklenti de gidenler hizmet etmiş gitmiş, şimdiye bakarsak Başkan Kocaman'ın iyi niyeti biraz su istimal ediliyor, Örnek olarak;

Eskiden yapılan hatalara rağmen idarecilere iyilik yaramıyor, Bunun da örnekleri var.

Zabıtaya şikâyet iletiyorsun, şikâyeti muhatabına söylüyor, işlerini iyi yap seni filan kişi şikâyet etti deniliyor şikayet edilen yere.

Temizlik müdürlüğüne, çöp konteynırları kırık 40 daireye bir çöp konteynırı, denk geliyor, şikayetinde bulunduğunda mahalleliye komşular arasındaki sorunları bize yansıtmayın cevabı geliyor.

Mobilya teşir mağazaları apartman altında açılması yasak olmasına rağmen, izin verilmiş, bir de atölye olarak kullanıyor, zabıtaya söylendiği vakit, hemen ismi veriliyor, şikâyetçi kötü oluyor, Çözüm masasında dilekçeniz yoksa, şikâyetler kabul olmuyor.

İlçe halkından okurlarımıza tavsiyem, şikayet edilen yer ile karşı, karşıya gelineceğinizi unutmayın hemen isminiz veriliyor.

Basın yayın belediyede ne iş yapar, sadece düğün, cenaze haberleri geliyor, biz basın mensuplarına, öyle bir hava yaratılıyor ki başkan sadece tebrikleri kabul ediyor, cemiyetlere gidiyor, cenazelere gidiyor, yazık günah, başkanın iyi niyetini istismar ediyorlar.

Bakalım, böyle belirsizlikler nereye kadar gidecek, bekleyelim görelim...

Saygılar... 712 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

ÖGRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN - 28/11/2021
Her yıl öğretmenler günü kutlanır bu yılda öğretmenler günü kutlu olsun .
SSK KİMLERİ EMEKLİ EDİYOR? - 20/10/2021
Bazen yazı yazmak çok kolay bazen de çok zor.Bugün yazacağım yazı kimseyi üzmek kırmak istemem zan altında koymam. Bize gelen veya ihbar hattından gelen haberleri değerlendiririm
BİR BAYRAM BÖYLE GEÇTİ - 25/07/2021
Alo evlat hattı personelleri her zaman olduğu gibi, bu bayramda önce sonrası ihtiyaç sahiplerinin yanında olup dualarını aldılar.
ÇOCUKLAR 23 NİSAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN - 25/04/2021
Bir eğitimci olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk bayramını köydeki okulumda ,okulun bahçesinde kısada olsa imkanlar dahilinde öğrencilerimizle kutlar, günler önce hazırlık yapardık.
Ben Kocaman’ı Takdir Ediyorum - 19/04/2021
Kartepe Belediye başkanı Kocaman’ı taktir ediyorum.Şimdi bunu neden yazdım bazı kesim yağcılık bazı kesim taktir edecektir.
KARTEPE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ - 10/04/2021
2009 yılında Kartepe ilçemizin kurulmasıyla birlikte, İlçe Emniyet Müdürlüğü oluşturularak kendisine düşen görevleri titizlikle icra etmeye başlamıştır
41 YIL NASIL GEÇTİ - 10/01/2021
Gazeteciler günü kutlu olsun
Sevgi Zamanı, Birlik Zamanı... - 02/12/2020
Her gazeteci kardeşlerim her gün haftalık yazı yazarlar değişik konularda, bende sorunları ve siyaseti yazmayı niyetliydim.
ALLAH SEVENLERİME BAĞIŞLADI BENİ... - 23/11/2020
9 Yıl önce kalp krizi geçirdim, üç damarım değişti, 9 ay önce kalp krizi geçirdim, devlet hastanesine, oradan konak hastanesine kaldırıldım. İki damarım da tıkanık olduğu için, başarılı bir operasyonla açıldı.
 Devamı