• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.37918.4127
Euro9.960710.0006
ŞAHİN ASKER
kartepeninsesi@gmail.com
MERHABALAR
19/10/2020

Köşe yazıma bir süre ara vermiştim bu konuda okuyucularımdan özür dilerim...

 

Bizler gazeteciyiz ilçemizin sorunlarını ve belediyemizin yaptığı eserleri halkımıza duyurmaktır, bu pandemi illeti, hepimizi içeriye mahkum etti sayın Sağlık Bakanı KOCA'ya teşekkür ederim, bizlere gerekli bilgileri veriyor.


Halkımızın kurallara uyulmasını yetkililer bizler ne yapıyoruz maskelerimizi kollarına aksesuar diye takıyor, ikaz edildiğinde kaderci oluyoruz.


Artık kurallara uyalım bu ileten kurtulmamız lazımdır. Okullarımız açılıyor bu da güzel haber artık okulların açık olduğun süre de veliler ve öğretmenlerimiz ile tedbirleri beraber koordinali olarak yapmalıdırlar.

 

Sayın Belediye Başkanı Kocaman, hergün vatandaşın ayağına gidip, hasta olan vatandaşları hastenede ziyaret edip, istekleri ve sorunları yerinde öğreniyor.


Kısa sürede halkın yıllar sonra halkın ayağına giden başkan taktir topluyor. Planlı projeler aciliyetine göre hayata geçirilmekte...


Yapılan hizmetleri taktir eksikleri anlatmak yapıcı eleştiri yaparak bu ilçenin hepimizindir burada ekmek parası kazanıp yiyoruz yaşıyoruz.

 

Yazımı yazarken bir dostum aradı, Köşenizde yer var mı bir rüya gördüm mü gerçek dedi, bizler de anlatmasını söyledik.

 

Mavi gözlü çevreye maviş maviş etrafa bakıyordu, tanıştık gezdik tam aileleri tanışacaktı ki işe geç kaldın dediler, yani rüyaymış İNŞAALLAH, Gerçek olur dileyimizle...

 

Okullarımız da faaliyetler ve ilçemizde çalışmaları ve yapılan hizmetleri yarım kalanları iletirseniz yer veririz.

 


SAYGILARIMLA...108 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

BİR BAYRAM BÖYLE GEÇTİ - 25/07/2021
Alo evlat hattı personelleri her zaman olduğu gibi, bu bayramda önce sonrası ihtiyaç sahiplerinin yanında olup dualarını aldılar.
ÇOCUKLAR 23 NİSAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN - 25/04/2021
Bir eğitimci olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk bayramını köydeki okulumda ,okulun bahçesinde kısada olsa imkanlar dahilinde öğrencilerimizle kutlar, günler önce hazırlık yapardık.
Ben Kocaman’ı Takdir Ediyorum - 19/04/2021
Kartepe Belediye başkanı Kocaman’ı taktir ediyorum.Şimdi bunu neden yazdım bazı kesim yağcılık bazı kesim taktir edecektir.
KARTEPE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ - 10/04/2021
2009 yılında Kartepe ilçemizin kurulmasıyla birlikte, İlçe Emniyet Müdürlüğü oluşturularak kendisine düşen görevleri titizlikle icra etmeye başlamıştır
41 YIL NASIL GEÇTİ - 10/01/2021
Gazeteciler günü kutlu olsun
Sevgi Zamanı, Birlik Zamanı... - 02/12/2020
Her gazeteci kardeşlerim her gün haftalık yazı yazarlar değişik konularda, bende sorunları ve siyaseti yazmayı niyetliydim.
ALLAH SEVENLERİME BAĞIŞLADI BENİ... - 23/11/2020
9 Yıl önce kalp krizi geçirdim, üç damarım değişti, 9 ay önce kalp krizi geçirdim, devlet hastanesine, oradan konak hastanesine kaldırıldım. İki damarım da tıkanık olduğu için, başarılı bir operasyonla açıldı.
Artık Emekli Olsunlar - 17/07/2020
Maliye bakanına açık mektup
BELEDİYEMİZ BAŞARILI… - 17/05/2020
Haberler geliyor bizlere haberlere gidiyoruz ilçemizde belediye başkanımız sayın Mustafa Kocaman ,yardımcısı Orhan Akyüz ve alo evlat ekibi başarılı,müdür İbrahim Özyılmaz ve diğer ekiplerde kendine düşeni yapmaktalar
 Devamı