• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BELEDİYENİN HİZMETLERİNDEN MEMNUNMUSUNUZ?
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.80257.8338
Euro9.12179.1583
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret122697
ŞAHİN ASKER
kartepeninsesi@gmail.com
KARTEPE’DE İŞLER NASIL OLUYOR ?
18/01/2020

Köşe yazmak  hem zor hemde kolay .Neden böyle başladım ,40 yıllık gazeteciyim  basın sektörü  nasıl yürüdüğünü biliriz .Gazeteciler günü gerçek gazetecilere  hayırlı olsun .Gazetecilik ticaret değil  ama ticareti de  ilan alarak  yürür ama ilanıda adam gibi alanlar  geçinir gider .

 

Yerimiz Kartepe’de il dışında değil bazı misafirlerimiz gelememiş .Ben ve ekibim kimsenin adamı değilim bunu yazmak zorundayım. Bir dostum aradı günümüzü kutladı   ayrıca ilçemizdeki eski başkanlar, yöneticiler , ilçe dışındaki  mevcut   başkanlar , eski başkanlar ,  dostlarım  ,eski vekiller ,mevcut milletvekillerimiz günümüzü kutladılar .Ben ve arkadaşlarım gelen  , telefonla  arayanlara bende teşekkür ederim ,Dostlar böyle günde belli olur.

 

Biraz  ilçemizde durumlara bakmak lazım .Sedaştan  başlayalım .Nedenmi  iki defa fatura ödemedin mi senmisin  ödemeyen önce elektirik kesiliyor  sonrada abone  iptal ediliyor .Sonramı fatura gelmiyor  sepaşa  sorduğunda abonen iptal edildi uygunsuz  elektrik  kullandın cevabı geliyor .

 

Abone yeniden  açtırıyorsun  dask yaptırıyorsun  bunları yapmak  maddi yönü iyi olursa sorun yok olmuyorsa  sıkıntı.Pazarda  yaptığı  alış veriş sebze meyve   çürüyor  sonuç  ortada. Böyle  bir uygulama  hiçbir kurumda yok.Sedaş  hiçbir gerekçe göstermeden uyarı yapmadan sensin borcunu ödemedin sen aboneni iptal edeyim de gör   bu gücü kimden alıyor  merak ediyoruz.

 

İsu zaten oda sedaştan öğrenmiş haber vermeden su kesintisi yapıyor borcu olanların suyunu kesiyor 

 

Kongreler başladı iyi partide heyecan başladı Haluk Tamyüksel şu anda tek aday görünüyor.Yeniden yapılanmadalar kendi yapmış  çalışmaları sürüyor bakalım ikinci  aday ne zaman çıkacak.

 

 

Chp   yeni yerine taşınma hazırlığında  ilçe çalışmalar sürüyor ama  daha önce satın alınan binanın sonu merak edilmekte.

 

Gelelim iktidar partisinde yapılan sakin çalışmalara.Mevcut ilçe başkanı tek aday olarak  çalışmalarını sürdürürken  kongrede  ne kadar değişime gidecektir bunu kimse bilmiyor ancak  kongrede  öğreniyoz.

 

Son olarak şunu  yazmadan yapamıyacam   .Ak Parti il başkanı  sayın ellibeş  sedaşın böyle vatandaşa yarattığı sıkıntıya  kayıtsız kalmayacağına inanmaktayım.Sayın ellibeş konuşmalarında artık partimizi  daha güzel yerlere taşıyacağız sadece sedaş dikkat ederse iyi olur.194 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Artık Emekli Olsunlar - 17/07/2020
Maliye bakanına açık mektup
BELEDİYEMİZ BAŞARILI… - 17/05/2020
Haberler geliyor bizlere haberlere gidiyoruz ilçemizde belediye başkanımız sayın Mustafa Kocaman ,yardımcısı Orhan Akyüz ve alo evlat ekibi başarılı,müdür İbrahim Özyılmaz ve diğer ekiplerde kendine düşeni yapmaktalar
ACI BU OLSA GEREK - 09/05/2020
MEKANI CENNET OLSUN
Türk Milletinin Başı Sağolsun - 29/02/2020
Yıllardır yazı yazdım haber yazdım ama bu köşemi yazarken ciğerim yanarak yazdım
Kartepe Belediye Basını Ne İş Yapar? - 19/01/2020
BASIN YAYIN DİĞER MÜDÜRLERİN ÇALIŞMALARINI NEDEN YAZMIYOR?
SEDAŞ’ın Yaptığına Bakın..! - 11/10/2019
Biraz Sorunlardan Bahsedelim Çok Vardır Ama En Önemlisi, Kartepe’de SEDAŞ’da Yaşanan Bir Olayı Size Aktaracağım, Hem Üzüldüm, Hem De Bu Kadar Yetkiyi ve Vatandaşa Hakaret Etme Yetkisini Kim Vermiş Olabilir Ki Diye Merak da Ettim Doğrusu..!
Kartepe Belediyesinde İşler Nasıl Yürüyor… - 27/07/2019
Kartepe Belediyemizde seçim yapıldı, Başkan değişti, işler iyi gidiyordu, herkes sevinmişti, ama öyle olmadı.
KARTEPE BELEDİYE BASININDAN BAŞKAN KOCAMAN’IN HESABINDAN, RESİMLERİNİZİ GÖREBİLİRSİNİZ. - 30/05/2019
Şimdi bunu neden yazdım okuyucular merak eder, ilçeyi tanımayan, geldikleri ilçede başarılı olmayan kişileri, basın yayına getiren, eski belediye yönetimi hale aynı sistem gidiyor.
Allah Yardımcısı Olsun 'Başkan Kocaman'ın… - 19/05/2019
Kartepe son beş yılını şansız geçirdi, hep göstermelik yatırımlar yapıldı. Olmayan yatırımları, yandaş medyalar yapılıyor diye göstermek için, yapılıyor diye yazdılar.
 Devamı