• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar15.777615.8408
Euro16.551216.6175
ŞAHİN ASKER
kartepeninsesi@gmail.com
Sesiz ve Derinden Gidiyor… “Kocaman”
17/04/2019

Çok seçim gördüm, ama son yapılan yerel seçim gibi görmedim.

En çok oy alan, Kartepe Belediye Başkanı seçilen Kocaman, on altı gündür davetlileri ve kutlamaya gelen misafirlerini kabul edip makamında ağırlıyor.

Bu normal, oy verende gelir, vermeyende gelir, anlayanda yorum yapar, anlamayanda.Resimler çekilinir, ama bu resimler arşive alınır. Basınla paylaşılması düşünülmüyor mu acaba?buda ayrı bir merak konusu... 

Büyükşehirin eski belediye başkanı Sayın İbrahim Karaosmanoğlu'nun Başkanımızı ziyarete geldiğindeki fotoğrafları bile bir arkadaşım bana gönderiyor, şimdi benim aklıma şu fikirler geliyor, yazmadan edemiyorum.

Kartepe belediyesinde, basın yayın, ne iş yapar, on beş gündür, başkanın makamında fotoğraflar çekiliyor, bu fotoğraflar hatıra veya insanların gönlü olsun diye mi çekiliyor. acaba neden basın bunları paylaşmıyor kendilerine mi saklıyorlar.

Fotoğrafların altına Facebook‘da şunlar yazılıyor, amcam geldi, ablam geldi, diye yazılıp paylaşılıyor. Cenazede fotoğraflar çekiliyor, inşallah Başkanım bu konuda, çekimi yasaklar, çekilen fotoğraflarında altına kimdirler tam olarak ismi unvanı ile yazılır.

Belediye başkanımız kadrosunu kuracak ve kimin gideceği, kimin görev yeri değişecek merakla bekleniyor. Başkan Kocaman, sessiz derinden gidiyor. Acaba yeni binaya taşınırken, yeni kadro ile yeni hizmet binasında, hizmet verecek mi?

Beklenti böyleyken inşallah bu ziyaretler kısa zamanda biter. Çalışmalar hızlı bir şekilde sürer, çünkü yapılacak çok işler var daha, yeni yönetim kurulacak, borçlar ödenecek, yarım yapılan hizmetler yapılacak, bekleyelim ve görelim o zaman ...

Saygılarımla...194 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

ÖGRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN - 28/11/2021
Her yıl öğretmenler günü kutlanır bu yılda öğretmenler günü kutlu olsun .
SSK KİMLERİ EMEKLİ EDİYOR? - 20/10/2021
Bazen yazı yazmak çok kolay bazen de çok zor.Bugün yazacağım yazı kimseyi üzmek kırmak istemem zan altında koymam. Bize gelen veya ihbar hattından gelen haberleri değerlendiririm
BİR BAYRAM BÖYLE GEÇTİ - 25/07/2021
Alo evlat hattı personelleri her zaman olduğu gibi, bu bayramda önce sonrası ihtiyaç sahiplerinin yanında olup dualarını aldılar.
ÇOCUKLAR 23 NİSAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN - 25/04/2021
Bir eğitimci olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk bayramını köydeki okulumda ,okulun bahçesinde kısada olsa imkanlar dahilinde öğrencilerimizle kutlar, günler önce hazırlık yapardık.
Ben Kocaman’ı Takdir Ediyorum - 19/04/2021
Kartepe Belediye başkanı Kocaman’ı taktir ediyorum.Şimdi bunu neden yazdım bazı kesim yağcılık bazı kesim taktir edecektir.
KARTEPE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ - 10/04/2021
2009 yılında Kartepe ilçemizin kurulmasıyla birlikte, İlçe Emniyet Müdürlüğü oluşturularak kendisine düşen görevleri titizlikle icra etmeye başlamıştır
41 YIL NASIL GEÇTİ - 10/01/2021
Gazeteciler günü kutlu olsun
Sevgi Zamanı, Birlik Zamanı... - 02/12/2020
Her gazeteci kardeşlerim her gün haftalık yazı yazarlar değişik konularda, bende sorunları ve siyaseti yazmayı niyetliydim.
ALLAH SEVENLERİME BAĞIŞLADI BENİ... - 23/11/2020
9 Yıl önce kalp krizi geçirdim, üç damarım değişti, 9 ay önce kalp krizi geçirdim, devlet hastanesine, oradan konak hastanesine kaldırıldım. İki damarım da tıkanık olduğu için, başarılı bir operasyonla açıldı.
 Devamı