• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BELEDİYENİN HİZMETLERİNDEN MEMNUNMUSUNUZ?
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.29457.3237
Euro8.57908.6134
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam135
Toplam Ziyaret116357
ŞAHİN ASKER
kartepeninsesi@gmail.com
Sesiz ve Derinden Gidiyor… “Kocaman”
17/04/2019

Çok seçim gördüm, ama son yapılan yerel seçim gibi görmedim.

En çok oy alan, Kartepe Belediye Başkanı seçilen Kocaman, on altı gündür davetlileri ve kutlamaya gelen misafirlerini kabul edip makamında ağırlıyor.

Bu normal, oy verende gelir, vermeyende gelir, anlayanda yorum yapar, anlamayanda.Resimler çekilinir, ama bu resimler arşive alınır. Basınla paylaşılması düşünülmüyor mu acaba?buda ayrı bir merak konusu... 

Büyükşehirin eski belediye başkanı Sayın İbrahim Karaosmanoğlu'nun Başkanımızı ziyarete geldiğindeki fotoğrafları bile bir arkadaşım bana gönderiyor, şimdi benim aklıma şu fikirler geliyor, yazmadan edemiyorum.

Kartepe belediyesinde, basın yayın, ne iş yapar, on beş gündür, başkanın makamında fotoğraflar çekiliyor, bu fotoğraflar hatıra veya insanların gönlü olsun diye mi çekiliyor. acaba neden basın bunları paylaşmıyor kendilerine mi saklıyorlar.

Fotoğrafların altına Facebook‘da şunlar yazılıyor, amcam geldi, ablam geldi, diye yazılıp paylaşılıyor. Cenazede fotoğraflar çekiliyor, inşallah Başkanım bu konuda, çekimi yasaklar, çekilen fotoğraflarında altına kimdirler tam olarak ismi unvanı ile yazılır.

Belediye başkanımız kadrosunu kuracak ve kimin gideceği, kimin görev yeri değişecek merakla bekleniyor. Başkan Kocaman, sessiz derinden gidiyor. Acaba yeni binaya taşınırken, yeni kadro ile yeni hizmet binasında, hizmet verecek mi?

Beklenti böyleyken inşallah bu ziyaretler kısa zamanda biter. Çalışmalar hızlı bir şekilde sürer, çünkü yapılacak çok işler var daha, yeni yönetim kurulacak, borçlar ödenecek, yarım yapılan hizmetler yapılacak, bekleyelim ve görelim o zaman ...

Saygılarımla...100 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Artık Emekli Olsunlar - 17/07/2020
Maliye bakanına açık mektup
BELEDİYEMİZ BAŞARILI… - 17/05/2020
Haberler geliyor bizlere haberlere gidiyoruz ilçemizde belediye başkanımız sayın Mustafa Kocaman ,yardımcısı Orhan Akyüz ve alo evlat ekibi başarılı,müdür İbrahim Özyılmaz ve diğer ekiplerde kendine düşeni yapmaktalar
ACI BU OLSA GEREK - 09/05/2020
MEKANI CENNET OLSUN
Türk Milletinin Başı Sağolsun - 29/02/2020
Yıllardır yazı yazdım haber yazdım ama bu köşemi yazarken ciğerim yanarak yazdım
Kartepe Belediye Basını Ne İş Yapar? - 19/01/2020
BASIN YAYIN DİĞER MÜDÜRLERİN ÇALIŞMALARINI NEDEN YAZMIYOR?
KARTEPE’DE İŞLER NASIL OLUYOR ? - 18/01/2020
KARTEPE'DE SORUNLAR
SEDAŞ’ın Yaptığına Bakın..! - 11/10/2019
Biraz Sorunlardan Bahsedelim Çok Vardır Ama En Önemlisi, Kartepe’de SEDAŞ’da Yaşanan Bir Olayı Size Aktaracağım, Hem Üzüldüm, Hem De Bu Kadar Yetkiyi ve Vatandaşa Hakaret Etme Yetkisini Kim Vermiş Olabilir Ki Diye Merak da Ettim Doğrusu..!
Kartepe Belediyesinde İşler Nasıl Yürüyor… - 27/07/2019
Kartepe Belediyemizde seçim yapıldı, Başkan değişti, işler iyi gidiyordu, herkes sevinmişti, ama öyle olmadı.
KARTEPE BELEDİYE BASININDAN BAŞKAN KOCAMAN’IN HESABINDAN, RESİMLERİNİZİ GÖREBİLİRSİNİZ. - 30/05/2019
Şimdi bunu neden yazdım okuyucular merak eder, ilçeyi tanımayan, geldikleri ilçede başarılı olmayan kişileri, basın yayına getiren, eski belediye yönetimi hale aynı sistem gidiyor.
 Devamı