• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
AlışSatış
Dolar5.80835.8316
Euro6.48496.5108

şahin asker

şahin asker
kartepeninsesi@gmail.com
Kartepe Belediyesinde İşler Nasıl Yürüyor…
27/07/2019

Kartepe Belediyemizde seçim yapıldı, Başkan değişti, işler iyi gidiyordu, herkes sevinmişti, ama öyle olmadı.

Seçimler bitti, yeni başkanımız Mustafa Kocaman, iki değişiklik yaptı, başka birimlerde, idareciler arasında görev değişikliği yapmadı, çalışmalara devam etti.

Şimdi ithal idarecimi gelecek endişesi var, bir başka beklenti de gidenler hizmet etmiş gitmiş, şimdiye bakarsak Başkan Kocaman'ın iyi niyeti biraz su istimal ediliyor, Örnek olarak;

Eskiden yapılan hatalara rağmen idarecilere iyilik yaramıyor, Bunun da örnekleri var.

Zabıtaya şikâyet iletiyorsun, şikâyeti muhatabına söylüyor, işlerini iyi yap seni filan kişi şikâyet etti deniliyor şikayet edilen yere.

Temizlik müdürlüğüne, çöp konteynırları kırık 40 daireye bir çöp konteynırı, denk geliyor, şikayetinde bulunduğunda mahalleliye komşular arasındaki sorunları bize yansıtmayın cevabı geliyor.

Mobilya teşir mağazaları apartman altında açılması yasak olmasına rağmen, izin verilmiş, bir de atölye olarak kullanıyor, zabıtaya söylendiği vakit, hemen ismi veriliyor, şikâyetçi kötü oluyor, Çözüm masasında dilekçeniz yoksa, şikâyetler kabul olmuyor.

İlçe halkından okurlarımıza tavsiyem, şikayet edilen yer ile karşı, karşıya gelineceğinizi unutmayın hemen isminiz veriliyor.

Basın yayın belediyede ne iş yapar, sadece düğün, cenaze haberleri geliyor, biz basın mensuplarına, öyle bir hava yaratılıyor ki başkan sadece tebrikleri kabul ediyor, cemiyetlere gidiyor, cenazelere gidiyor, yazık günah, başkanın iyi niyetini istismar ediyorlar.

Bakalım, böyle belirsizlikler nereye kadar gidecek, bekleyelim görelim...

Saygılar... 529 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

SEDAŞ’ın Yaptığına Bakın..! - 11/10/2019
Biraz Sorunlardan Bahsedelim Çok Vardır Ama En Önemlisi, Kartepe’de SEDAŞ’da Yaşanan Bir Olayı Size Aktaracağım, Hem Üzüldüm, Hem De Bu Kadar Yetkiyi ve Vatandaşa Hakaret Etme Yetkisini Kim Vermiş Olabilir Ki Diye Merak da Ettim Doğrusu..!
KARTEPE BELEDİYE BASININDAN BAŞKAN KOCAMAN’IN HESABINDAN, RESİMLERİNİZİ GÖREBİLİRSİNİZ. - 30/05/2019
Şimdi bunu neden yazdım okuyucular merak eder, ilçeyi tanımayan, geldikleri ilçede başarılı olmayan kişileri, basın yayına getiren, eski belediye yönetimi hale aynı sistem gidiyor.
Allah Yardımcısı Olsun 'Başkan Kocaman'ın… - 19/05/2019
Kartepe son beş yılını şansız geçirdi, hep göstermelik yatırımlar yapıldı. Olmayan yatırımları, yandaş medyalar yapılıyor diye göstermek için, yapılıyor diye yazdılar.
İYİ PARTİ KONGRE YAPMADAN YÖNETİMİ AÇIKLADI. - 27/04/2019
Siyasette 24 saat çok uzun bir zaman, kimin ne zaman nereye geleceği belli olmayan, bir yapıya sahip, geç gelip tez öğrendi lafı var ya, ilçemizde iyi partide bu uygulandı.
BELEDİYE BASIN YAYIN NE İŞ YAPAR..? - 25/04/2019
Sayın Başkan, Bu Şekilde Çalışan Basın Yayını Biliyor Mu? Bilmiyorsa Umarız Yakında Öğrenir.!
Sesiz ve Derinden Gidiyor… “Kocaman” - 17/04/2019
Çok seçim gördüm, ama son yapılan yerel seçim gibi görmedim.
BİR SEÇİM DAHA BİTTİ… - 06/04/2019
Başkanım ilçe halkı hizmetin en iyisini vereceğine inandığı için sana oy verdi. Bunu hiç unutma...
GÜNDEM - 21/02/2019
Selam bir süredir köşe yazımı yazamadım, rahatsızlığım nedeni ile artık yazacağım. Yazılarımdan Siyasetçiler, Başkanlar, rahatsız olabilir ama gerçekler öyle olduğu için ben yazmaya devam edeceğim.