• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Hava Durumu
Anlık
Yarın
27° 36° 22°
Site Haritası
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.79664.8159
Euro5.58855.6109
Saat

Otel Asya’da kahvaltıyla yeni döneme başlayan Kavram Eğitim Kurumları, öğretmenlere yönelik seminerlerle çalışmalarına başladı.


EĞİTİMİN HER KADEMESİNDEYİZ

Kurucu Handan Kümeli, “2004 yılında bir binada dershane olarak başladığımız günden bugüne karşılaştığımız tüm zorluklara rağmen büyüyerek bugünlere geldik. Bugün 2 özel eğitim kursu, 1 temel lise, bu yıl hizmete açacağımız çocuk kulübüyle eğitimi her kademesindeyiz. Tadilat çalışmasına başladığımız ve 2018 yılında eğitime başlayacağımız Özel Okul ise şu anda en büyük projemiz. Elbette eğitimin sonu yok. Bunu çok iyi biliyoruz ve gereğini yapıyoruz”.


BAŞARININ EN BÜYÜK PAYI ÖĞRETMENLERİMİZİN

Kurucu İrfan Yavuz ise “Tek bina ile başladığımız günden bu noktaya gelmek bizim için gurur verici. Hızla büyüyoruz, daha büyük hedeflerimiz var. Bunlara ulaşırken en büyük yardımcımız öğretmenlerdir. Elde ettiğimiz ve edeceğimiz başarıların en büyük payı öğretmenlere aittir. Bu nedenle değişen ve gelişen eğitime uyum sağlayarak ilerliyoruz. Seminer çalışmalarımızda öğretmenin daha etkin eğitim anlayışına sahip olmasını amaçlıyoruz”.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Üyelik Girişi