• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Hava Durumu
Anlık
Yarın
27° 36° 22°
Site Haritası
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.79664.8159
Euro5.58855.6109
Saat

MÜDÜRLERE ĞLAKETİ VALİ GÜZELOĞLU VERDİ


Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Okul Öncesi Eğitimin Geliştirilmesi ve Merkezi Sistem Sınavlarında ilimizin başarısına katkı sağlayan eğitimcilere başarı belgelerini verdi.Makam Toplantı Salonunda gerçekleşen törene; Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ve başarı belgesi alan eğitimciler katıldı.


İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik törende yaptığı konuşmalarında; “Ekip ruhunu oluşturmak çok önemlidir. Ancak bizlere ekip ruhunu veren Sayın Valimizdir. Bizde bu sinerjiyle Kocaeli’ye hizmet etmeye çalışıyoruz. Sayın Valimizin en önemli önceliğinin eğitim olması bizleri çok mutlu ediyor.” diyen İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik’in konuşmalarının ardından Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu ise yaptığı konuşmalarında; “İnancımızın çok özel günlerindeyiz. İnşallah Ramazan ayı hem ülkemiz, hem de tüm inananlar için huzur ve barış getirsin. Bir eğitim yılının sonundayız, okullarımız tatil oldu.


Hepimizi mutlu eden, bizlere ve kentimize güven veren bir eğitim yılını geride bıraktık. Kocaeli’de tüm zamanların en büyük başarısını elde ettik. Bu perspektifte hepinize teşekkür ediyorum. Ortaya konan çaba ve heyecan bu sonucu getirdi. Kocaeli; ülkemizin büyük yürüyüşünde çok büyük katkılar, zenginlikler ve derinlikler sunan bir büyükşehirdir. Kocaeli Türkiye’nin model ve örnek bir kenti olmak mecburiyetindedir. Başarının kurumsal ve sürdürülebilir olması doğru bir yaklaşımın ve bakışın geliştirildiğinin göstergesidir. Geriye dönük 3 yıllık performansımızda bütün alanlarda bu başarıyı elde ettik. En büyük takdir milletimizindir ve tüm Koceli’de bu güven oluşmuştur. Eğitimin her alanında çok önemli mesafeler alınmıştır. Emeklerinize ve çabalarınıza teşekkür ediyorum.” diyerek, Okul Öncesi Eğitimin Geliştirilmesi ve Merkezi Sistem Sınavlarında ilimizin başarısına katkı sağlayan eğitimcilere başarı belgelerini vererek, onları tebrik etti.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Üyelik Girişi