• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
                                                                                                                                                                                                                     Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.787732.9191
Euro35.540735.6832
Üyelik Girişi

KARTEPE’Lİ ÖGRENCİLER KARNELERINI BAŞKAN VE  KAYMAKAMIN  ELİNDEN ALDILAR

17/06/2024

ZİL TATİL İCİN CALDI

2023-2024 Eğitim-Öğretim dönemi son gününde çocukların karne heyecanına Kartepe Kaymakamı Hasan Öztürk ve Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman da ortak oldu.   2023-2024 Eğitim-Öğretim dönemi son gününde karne töreni tüm yurtta olduğu gibi Kartepe’de de düzenlenen törenlerle gerçekleştirildi. Derbent Ortaokulu’nda düzenlenen törene Kartepe Kaymakamı Hasan Öztürk, Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, , Okul Müdürü Ethem Nuri Tuncer, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.


 

  KOCAMAN BAŞARILAR DİLEDİ Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması sonrasında Dilek’in günün anlam ve önemini anlatan konuşması sonrasında Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “Sevgili öğrenciler, şimdi iyi bir tatili hak ettiniz. Güzelce dinlendiğiniz, bolca kitap okuduğunuz ve kendinizi geliştirecek aktivitelerle eğlendiğiniz bir tatil diliyorum. Artık yeni hedeflere ulaşacaksınız. İnşallah Allah gönlünüze göre versin” açıklamasında bulundu.

 
   

İLGİYLE İZLENDİ 7/B sınıfı öğrencisi Sema Tanrıverdi “Benim Adım Öğretmen” şarkısı eşliğinde Türkçe Öğretmeni Nezaket Bardan “Ben Öğretmenim” adlı şiiri okudular. Anasınıfı Öğretmeni Muhammed Ali Ergül yönetiminde Fasafiso adlı gösteri büyük beğeni topladı. Türkçe Öğretmeni Nezaket Bardan ve Özkan Bardan yönetiminde hazırlanan “Annemin Hedefi” adlı skeç, İngilizce Öğretmenleri Mukadder Şanlı Berzeg, Tuğba Demirel ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Emel Gümüş Özben yönetiminde hazırlanan dans gösterisi ilgiyle izlendi. KARNELER DAĞITILDI Halk Oyunu Eğitmeni Hüsnü Reisoğlu ve Fen Bilimleri Öğretmeni Ümit Salman koordinesinde hazırlanan Rize/Hemşin yöresi halk oyunları gösterisi, Türkçe Öğretmeni Gökçe Kırçiçek ve İngilizce Öğretmeni Özlem Öztürk yönetiminde hazırlanan “Senden Daha Güzel” adlı Koreografi gösterisi sonrasında çocuklara karneleri dağıtıldı.


   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın