• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
                                                                                                                                                                                                                     Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.304532.4339
Euro34.423434.5613
Üyelik Girişi

Merttürk: Kadının eli dünyayı güzelleştirecek

15/03/2024

CHP) Kartepe Belediye Başkan Adayı Nilay Merttürk, 31 Mart yerel secim çalışmalarına aralıksız devam ediyor

CHP Kartepe Belediye Başkan Adayı Nilay Merttürk, 31 Mart yerel secim çalışmalarına aralıksız devam

 ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında sık sık Kartepeli kadınlarla bir araya gelen Merttürk, bu buluşmalarda Kartepe'ye ve kadınlara yönelik projelerini anlatıyor. SKM tarafından hazırlanan programlar çerçevesinde çalışmalarını yürüten Merttürk, bu kapsamda Emekevler ve Sarımeşe'de kadın hemşehrileri ile bir araya geldi

 

Emekevler Mahallesi ve Sarımeşe Mahallesi'nde kadın hemşehrileri ile buluşan CHP Kartepe Belediye Başkan Adayı Nilay Merttürk'e, CHP Kadın Kolları Kartepe ilce Başkanı Münevver Toraman, kadın meclis üyesi adayları Ebru Önal Çetinkaya, Nebahat Özdemirli ve Nalan Nihan Evren de eşlik etti. Buluşmada Kartepe'ye ve kadınlara yönelik projelerinden bahseden Merttürk, talep ve önerileri dinledi, notlarını aldı, kendisine yöneltilen soruları da cevapladı. Konuşmasında kadının gücüne ve birliğine vurgu yapan Merttürk, 31 Mart için kadın hemşehrilerinden destek istedi.

 

Ev sahipliklerinden dolayı kadınlara teşekkür eden CHP Kartepe Belediye Başkan adayı Nilay Merttürk, "Kadınlarla çıktığımız bu yolu kadınlarla yürüyecek ve kadınlar için eşit, özgür bir kent için birlikte çalışacağız. Kadınlarımıza yönelik COK güzel projelerimiz var. Planladığımız yatırımlar ve projelerimizle Kartepe'mizde üretimin ve istihdamın artmasını sağlayacağız. Kuracağımız Kadın Kooperatifleri ile birlikte kadınlarımız ilçemizde üretecek, ilçemize değer katacak, ilçemizi güzelleştirecekler. Projelerimizle istihdam alanları da yaratacağız.

Çocuklarımız için uygun fiyatlara kreşler açacağız. Ve yine birkaç saatlik işiniz olduğunda çocuklarınızı bırakabileceğiniz küçük mola evleri yapacağız. Gençlerimiz için de istihdam ofisleri oluşturacağız. Umarım güzel işler yapmamıza vesile olursunuz. Yorulmadan umutla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çok çalışıyoruz ve sizlerin de desteği ile Kartepe'mizi umutlu ve güzel yarınlara taşıyacağız. Kadının gücü, kadının eli dünyayı güzelleştirecek. Ekibimle birlikte yüzünüzü kara çıkarmayacağıma söz veriyorum" dedi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Bayramınız Kutlu Olsun