• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
                                                                                                                                                                                                                     Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.787732.9191
Euro35.540735.6832
Üyelik Girişi

RIFAT ÖZDEMİR BELEDİYE MECLİS ADAYLIĞINI AÇIKLADI

19/12/2023

KALABALIK PARTİLİ PARTİSİZ DAVETLİ KATILDI

Kocaeli ve  Kartepe ilçenin tanınan sevilen  iş insanı Rıfat Özdemir Kartepe Belediye  meclis üyeliğine ak parti    ilçe binasına gelerek  açıkladı.Parti binasında aday açıklamasına partili ve partisiz davetlilere  Özdemir davetlilere teşekkür etti.

Özdemir açıklamasında şunlara yer verdi;

Sayın ilçe başkanım değerli yönetimi,belediye başkan aday adaylarım,gençlik kollarım,kadın kolları,basın mensupları,mahalle temsilciliklerim,muhtarlarım,çok değerli dava arkadaşlarım beni bu çıkmış olduğum bu kutlu dava yolunda yalnız bırakmayan başta dularını eksik etmeyen,annem,eşim,ailem tüm dostlarım hepnizi saygı ile selamlıyorum hoş geldiniz diyorum.

Kısaca kendimden bahsetmek istiyorum.1979 yılında Kars'ta dünyaya geldim.1988 yılında Kocaeli'ye taşındım.Halen FSM'de ikamet ediyorum.İlk,orta ve lise tahsilimi tamamladıktan sonra askerlik görevimi yaptım.Şuan işletme fakültesi 3. sınıfta devam etmekteyim.Evli ve 5 çocuk babasıyım.Kocaeli tüm dernekler federasyonu başkanlığını yapmaktayım.Bunun yanı sıra girişimci iş adamları derneği üyesiyim.

Uzun süre Kartepe istasyon mahallesinde esnaflık yaptım.Pandemi süreci başladıktan sonra sektör değişikliği yaptık ticari hacmimizi büyütmek için.Bitkisel ve hayvansal yağların üretimi  yapan bir işletmeyi hayata geçirdim.Üretmiş olduğumuz ürenlerin ihracatını  ve bazen yetersiz durumlarda ithalatını yapmaktayım.Bunun yanı sıra Endüstriyel inşaat işleri yapmaktayım.

Belli dönemlerde partimiz  içinde delege olarak görev yaptım.Mahalle yönetiminde bazı görevlerde bulundum.

Başta partimizin seçilmiş olan  ve milletimize hizmet yolunda imrenilecek başarılara imza atan belediye başkanlarım ve hizmetlerin devamını katlayarak daha fazlasını yapmak için belediye başkan aday adaylarımızdan her birinin başta vatanımıza ve özellikle ilçemize hizmet etmek olduğunu biliyor ve kendilerine bu yolda başarılar diliyorum.

Vatan,vatandaşa,milletimize hizmet ettmek gönüş işidir.Gönül işi olmakla beraber ,fedakarlık,özveridir,samimiyettir.Bunun ötesinde adil birer yönetici olmak ve her bir vatandaşa eşit davranma ilkesini kendisine şiar edienerek yürüyebilmektir.

Partimiz,teşkilatımız,başkanımız ve siz değerli halkımız teveccüh gösterir ise,Kartepe belediye meclis üyeliği görevini üstlenmek için bu yola çıktım.Çıkmış olduğum bu yolda bana destek veren tüm dava arkadaşlarıma,dostlarıma,aileme ,teşkilatıma,partimize şimdiden teşekkür eder hayırlı olmasını dilerim dedi.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın