• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site HaritasıDöviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.937220.0171
Euro21.410121.4959
Üyelik Girişi
Aidat Borcu Sorgulama
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam112
Toplam Ziyaret248956

KARTEPE’DE CAMİLER RAMAZAN AYINA HAZIR

25/03/2023

11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif öncesinde Kartepe Belediyesi ekipleri ilçe genelinde tüm camilerde temizlik çalışmalarını tamamladı.

Kartepe Belediyesi ekipleri 11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif Ayı öncesinde ilçe genelinde tüm camilerde temizlik çalışmalarını tamamladı. Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler titizlikle camilerin dışında ve içerisinde temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarını gerçekleştirdi.

 

CAMİLERDE RAMAZAN TEMİZLİĞİ

Kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye çıktığı, rahmet, mağfiret ve bağışlama ayı Ramazan-ı Şerif Ayı öncesinde camilerin mıntıka, şadırvan ve çevresindeki temizlik çalışmaları tamamladı. Camilerin çevre ve bahçe düzenlemesi ve dezenfeksiyonu ile cami içi halı, pencere, kapı, ayakkabılık, mihrap, kürsü ve minberini temizleyen ekipler hijyen kurallarına uygun detaylı temizlik sağladı.

 

GÜVENLİ İBADET

Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde 2 araç 8 personelden oluşan ibadethane temizlik ekibi ile 32 mahallede bulunan camileri özel araçların ve tekniklerin kullanıldığı temizlik çalışmalarında, buharla yıkanan cami halıları da mikroorganizmalardan arındırıldı.      


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın