• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
                                                                                                                                                                                     Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.085027.1935
Euro28.828128.9436
Üyelik Girişi
Aidat Borcu Sorgulama
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret270561

AK Parti’nin en genç aday adayı başvurusunu yaptı

19/03/2023

Cahit Elginkan Anadolu Lisesi 12’nci sınıf öğrencisi ve AK Parti’nin en genç milletvekili aday adayı Ahmet Safa Toraman, AK Parti İl Başkanlığına gelerek aday adaylığı dosyasını İl Başkanı Şahin Talus’a teslim etti.

GENÇLERİN KATKISIYLA BÜYÜYECEĞİZ

Cahit Elginkan Anadolu lisesi 12’nci sınıf öğrencisi Ahmet Safa Toraman AK Parti İl Başkanlığına gelerek aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. Toraman dosyasını AK Parti İl Başkanı Şahin Talus’a teslim etti. AK Parti İl Başkanı Şahin Talus, “Cumhurbaşkanımızın gençlere verdiği önemi biliyorsunuz. İnşallah gençlerimizin katkısı ile büyüyeceğiz. Gençlerimizin bizlere verdiği katkıları hep önemsedik ve onların yolunu açtık. Ahmet Safa Toraman kardeşimiz Kocaeli’den en genç adayımız oldu. Allah yolunu açık etsin.” dedi.

HİZMET ETMEK İÇİN YOLA ÇIKTIM

Talus’un ardından konuşan AK Parti Kocaeli’nin en genç milletvekili aday adayı Ahmet Safa Toraman, “Türk gençliğinin siyasette önünü açan, inançlı gençliğe güvenerek siyasi sahnede yer veren Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etmek istiyorum. İzmit’te doğdum ve büyüdüm. Lise öğrenimi burada devam ettiriyorum. Ben içinizden biriyim. Bu güzel insanlara, milletime sizlerin desteği ile hizmet için yola çıktım. Bu benim için merdivenin ilk basamağı. Parti büyüklerimiz uygun görürse merdivenin basamaklarını sizle beraber çıkmak istiyorum. Aday adaylığı sürecinde bana destek olan tüm teşkilatlara teşekkür ederim.” dedi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın