• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site HaritasıDöviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.937220.0171
Euro21.410121.4959
Üyelik Girişi
Aidat Borcu Sorgulama
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam112
Toplam Ziyaret248956

Başkan yardımcısı Arat da başvurdu

18/03/2023

Adaylığının ardından açıklama yapan Sema Arat, “İlçe yöneticiliği 2 dönem meclis üyeliğim ve siyasi başkan yardımcılığım var.

Adaylığının ardından açıklama yapan Sema Arat, “İlçe yöneticiliği 2 dönem meclis üyeliğim ve siyasi başkan yardımcılığım var. 2011’den AK Parti dava üyesiyim. Evliyim 1 kızım var. Yüksek lisansım sosyoloji üzerine yapıyorum. Başiskele Belediyesi’nde yaptığım Belediye Başkan Yardımcılığı görevimden istifa ederek aday adaylık başvurusu yaptım. Yanımda olan destek olan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

SEMA ARAT KİMDİR?

1984 İzmit doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunu. Yerel yönetimler ve sosyoloji alanında iki ayrı üniversitede yüksek lisansını tamamladı. Kadın, aile ve gençlik üzerine çalışmalar yaptı. Aynı zamanda aile danışmanı. AK Parti ilçe yöneticiliği yaptı. Kocaeli  Büyükşehir Belediyesinde sosyolog olarak çalıştı. Bir önceki belediye başkanı Hüseyin Ayaz ve Yasin Özlü döneminde belediye başkan yardımcılığı yaptı. 2 dönemdir Başiskele Belediye Meclis üyesi. Evli ve bir çocuk annesi


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın