• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site HaritasıDöviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.937220.0171
Euro21.410121.4959
Üyelik Girişi
Aidat Borcu Sorgulama
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam112
Toplam Ziyaret248956

MÜSİAD Kocaeli'de ikinci Uslu dönemi

24/01/2023

MÜSİAD Kocaeli Şubesi'nin bugün gerçekleşen olağan genel kurulunda mevcut başkan İsmail Uslu yeniden başkan seçildi

MÜSİAD Kocaeli Şubesi'nde genel kurul heyecanı yaşandı. MÜSİAD Sosyal Tesisleri'nde yapılan olağan genel kurulda mevcut başkan İsmail uslu tek aday oldu. Genel kurula Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Vali Seddar Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Cemil Yaman, Sami Çakır ve Emine Zeybek, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş katılım gösterirken, genel kurulda Divan Başkanı Serkan Seyhan, katip üyeliğe Ramazan Aycan ve divan başkan yardımcılığına Mehmet Dilbel seçildi. 103 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu genel kurulda saat 17.00'a kadar oy kullanma işlemi devam etti. İsmail Uslu ikinci dönemine başlarken üyelere de yaptığı konuşmayla seslendi.

 

Genel kurul sonucu yeniden şube başkanlığına seçilen İsmail Uslu şunları söyledi: "MÜSİAD Kocaeli şubemiz 1993 yılında kurulmuş ve o günden bu güne kadar Yüksek Ahlak, Yüksek Teknoloji Düsturuyla çalışmalarına devam etmiştir. 21. Dönem Yönetim Kurulumuz ile bu çalışmaları daha ileriye taşımak için çaba sarf ettik. Yönetim Kurulu toplantılarımızda aldığımız kararları eksiksiz uygulamaya çalıştık. Üyelerimizi iş yerlerinde ziyaret ederek, yapmış oldukları işleri daha yakından tanıma fırsatı bulduk. Üyelerimize ve çalışanlarına yönelik konferanslar, eğitimler ve dost meclisi programları tertip ettik. İş geliştirme toplantıları ile firmalarımızın ticaret hacmini arttırmaya yönelik çalışmalar organize ettik.

Yurt dışından iş insanlarını şubemizde misafir ettik. Kurumsal ziyaretler düzenledik ve mülki erkan ile ilişkilerimizi diri tuttuk. Birincisini Sakarya Şubemizin ev sahipliğinde düzenlediğimiz 1 Yol 5 Şube İkili İş Görüşmeleri Programımızın İkinci durağı Kocaeli Şubemiz olacak, Allah'ın izniyle Sakarya şubemizden aldığımız bayrağı daha ileri taşıyarak 1 yol 5 Şube programımızı gerçekleştireceğiz. MÜSİAD'ımızın çalışmaları anlatmakla bitmez, ben bu 22 aylık başkanlığım sürecinde birlikte çalıştığım şube yönetim kurulu üyelerimize, genel başkanımız Mahmut Asmalı'ya ve genel merkez yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Genel Kurul programımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum." 

YENİ DÖNEM YÖNETİM KURULU

İsmail Uslu
Emre Doğan
Hasan Çakır
İzzet Tanrıkulu
Mehmet Dilber
Ali Karslı
Mehmet Gökduman
Murat Yıldız
Salih Balcıoğlu
Emrullah Yolasığmaz
Coşkun Karakadılar
Yakup Küçük
Serkan Otman
Ramazan Aycan
Serkan Seyhan
Metin Tanta
Hüseyin Ofoğlu
Halil Uzunoğlu
Hüseyin Cıcık
Turgay Aydıner

YENİ DÖNEM DENETİM KURULU

Muhammed Seydaoğlu
Ali Aydemir
Samet Pala
Hüseyin Pancar
Abdullah Yalçınkaya
Metin Atabay

 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın