• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar15.777615.8408
Euro16.551216.6175

Kartepe İlçe Başkanları uygulamaya takıldılar

07/05/2022

Uygulamanın olduğu güzergahtan geçen Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz ve CHP Kartepe İlçe Başkanı Nilay Merttürk ekiplerce durduruldu

Kocaeli ili Kartepe İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri  7-13 Mayıs tarihleri arasında kutlanan 'Karayolu Trafik Haftası' etkinlikleri kapsamında  bugün Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Demokrasi Caddesi üzerinde "Yayalar İçin 5 Adımda Güvenli Trafik" uygulaması gerçekleştirdi. İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Olgun da katıldığı, araç sürücüleri ve yolculara trafik kurallarına riayet etmeleri uyarısında bulunduğu uygulamaya Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz ve CHP Kartepe İlçe Başkanı Nilay Merttürk de takıldı.

 

Uygulamanın olduğu güzergahtan geçen Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz ve CHP Kartepe İlçe Başkanı Nilay Merttürk ekiplerce durduruldu. Emniyet kemerlerinin takılı olduğu görülen Başkan Yılmaz ve Başkan Merttürk, uygulamadan tam not aldı. Her iki başkan trafik kurallarına uyulması konusunda daha duyarlı olunması gerektiği mesajını vererek, ekiplere de kolaylıklar diledi.

Uygulamadan tam not alan CHP Kartepe İlçe Başkanı Nilay Merttürk aracını park edip arabadan inerek uygulamada görev yapan polislerle tek tek tokalaştı. Uygulamaya katılan İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Olgun'la da tokalaşan Merttürk, Müdür Olgun'la bir süre ayak üstü sohbet etti, ekiplere kolaylıklar diledi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın