• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.597318.6718
Euro19.586619.6651
Üyelik Girişi
Aidat Borcu Sorgulama
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret212343

Merttürk, ““Artık Kartepe için beyaz sayfa açma zamanı geldi”

11/12/2021

CHP Kartepe İlçe Örgütü’nün Danışma Kurulu, Kartepe Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde gerçekleşiyor

CHP Kartepe İlçe Örgütü’nün Danışma Kurulu, Kartepe Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde gerçekleşiyor. Danışma Kurulunun açılış konuşmasını yapan CHP Kartepe İlçe Başkanı Nilay Merttürk, “Artık Kartepe için yeni bir sayfa açmanın zamanını geldi. Cesaretimizi sizlerden aldığımız bu tarihi yolculuğun sonunda inanıyoruz ki birlikte zafere ulaşacağız.  Bu onurlu yolculuğun sonunda kazanan sadece CHP değil, tüm Kartepe ve hemşehrilerimiz olacak” dedi.

 

Danışma Kurulu’nun açılış konuşmasını yapan CHP Kartepe İlçe Başkanı Nilay Merttürk konuşmasına, şehitlere rahmet dileyerek ve Tugay Adak ve Serkan Alpay’ı anarak başladı. Merttürk, “Bugün bu davet, bu buluşma “Danışarak, dayanışmaya” davettir. Hikâyesini yitirmiş bir ilçenin, hikâyesini yeniden yazmak adına buradayız. Sandık başına gitmekten vazgeçmiş, “ne yapsam olmuyor, gelecek kaygım var” diyen, umutsuzluğa kapılmış gençlerimizin,  siftah yapmayarak gün dolduran esnaflarımızın, hayat pahalılığında eridikçe eriyen emeklimizin, hakkı hiç edilen emekçimizin ve evladının önüne aş koymakta zorlanan tüm hemşehrimizin umudu olmak için buradayız. Hedeflerimiz var . Kutuplaşma, ötekileştirme gibi kavramların anılmadığı bir ilçe olmanın yanı sıra; Kente özen ve insana saygıyla hareket eden, Demokratik katılım ve ortak akılla yönetimi benimseyen. Yaşam kalitesi önceliği ile vatandaşın sesine ses olacak olan bir kadroyla bugün karşınızdayız” dedi.

Merttürk, “Sözümüz söz olsun ki; Uzun vadeli stratejik kararlar, ortak akılla ve mutabakatla alınacak. Aday belirlemede “Ön seçimi” savunacağız, ortak irade her şeyin üstünde olacak. Herkese hoşgörüyle yaklaşan, birlikte tartışan, birlikte karar alan, birlikte yöneten bir anlayış vaat ediyoruz kıymetli yol arkadaşlarımız.  Seçimden seçime aranan üyeler olmayacaksınız. Hepiniz birer yönetici, hepiniz birer başkan olduğunuzun bilinciyle çalışmalarımızda aktif rol alacaksınız” ifadelerini kullandı.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın