• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058

ENGELLİ DOSTU KARTEPE BELEDİYESİ

09/09/2021

ALO EVLAT HER ZAMAN YANINIZDA

Kartepe Belediyesi Alo Evlat Sağlık Kulübü kurulmasından bu yana Kartepelilerin her türlü yaşamsal ihtiyaçlarında yanında olmaya devam ediyor.

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın çalışmalarını yakından takip ettiği Alo Evlat Sağlık Kulübü ekipleri ilçe genelinde Kartepelilerin 7/24 hizmetinde…

 

BİTEN AKÜ HEMEN YENİLENDİ

Kartepe Belediyesi Alo Evlat Sağlık Kulübü ekiplerini arayan tekerlekli sandalyede hayatını sürdüren Emekevler Mahallesi’nde ikamet eden Uğur Erdoğan’ın (53) isteği ekipler tarafından en kısa sürede yerine getirildi.

 

KOCAMAN’A TEŞEKKÜR ETTİ

Alo Evlat Sağlık Kulübü ekipleri evine giderek hayatını tekerlekli sandalyede idame ettiren Erdoğan’ın aracının biten aküsünü değiştirerek kendisine teslim etti. Aracını teslim alan Erdoğan kısa bir deneme sonrasında başta Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

ENGELLİLERİMİZİN YANINDAYIZ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Alo Evlat Sağlık Kulübü ekiplerimiz ilçemiz genelinde başta yaşayan çınarlarımız olmak üzere her yere evlat sıcaklığı ile hizmet etmektedir. Engellilerimizin hayatının her alanında rahat yaşamaları için en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Bu her zaman böyle olacaktır” açıklamasında bulundu.  


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın