• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.09558.1279
Euro9.76499.8041

KOCAMAN DENETİMLERE BİZZAT KATILIYOR

26/03/2021

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan Covid-19 genelgesine uygun olarak başlayan kontrollü normalleşme sürecinde Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman belediye ekiplerine eşlik ederek denetimlere bizzat katılıyor.

İçişleri Bakanlığı tarafından Covid-19 tedbirlerine yönelik "Dinamik Denetim Modeli" konulu genelgesine uygun olarak başlatılan kontrollü normalleşme sürecinde Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman ekiplere eşlik ederek ilçe genelinde yapılan denetimlere kendisi de katılıyor.

 

ESNAFLARA ZİYARET

Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, denetimler sırasında ilçe genelinde ziyaret ettiği esnaflara hayırlı işler dileğinde bulunurken, başlatılan kontrollü normalleşme sürecinde hedefin mavi kategorisi olduğunu, bunu da herkesin topyekün gayretiyle başaracaklarını dile getirdi.  

 

ZABITA EKİPLERİNDEN DENETİM

Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri de ilçe genelinde denetimlerine devam ederken, özellikle turistik tesislere kontrollü normalleşme süreci hakkında ki genel bilgileri aktarıyorlar.

 

HEDEF MAVİ KATEGORİ

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelgenin taviz verilmeden uygulandığını belirten Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Kontrollü Normalleşme Döneminde esnaf ve vatandaşlarımıza tedbirleri hatırlatarak bilgilendirmelerde bulunduk. Hepimizin sağlığı için Dinamik Denetim Modeli ile salgın tedbirlerine yönelik rehberlik ve denetim çalışmalarımızı sahada kararlılıkla devam ettiriyoruz. Hedef Mavi Kategori” açıklamasında bulundu.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın