• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.09558.1279
Euro9.76499.8041

Peynirin Kalbi Kaya Çiftliği artık Kartepe’de

24/03/2021

19 Mart’ta kapılarını açan ancak pandemi nedeniyle törenli bir açılış gerçekleştiremeyen Peynirin Kalbi Kaya Çiftliği Dumlupınar Mahallesi Nur Caddesi Taş Mahal İş Merkezi’nde Kartepeliler’le buluştu.


Peynirin Kalbi hakkında gazetemize bilgi veren, İşletme çalışanlarından Kubilay Erdoğan;”41 yıl önce Zülfikar Kaya ve Gökay Kaya tarafından Edirne İpsala'da kurulan Kaya Çiftliği, Türkiye genelindeki 115 mağazasında ürünlerini aracısız olarak tüketiciye ulaştıran bir marka. Bu markayı Kartepe gibi gelişen bir ilçede de tanıtmanın ve sunmanın gururunu yaşıyoruz. Toplam personel 7 kişi.200 m2 alanımız var. Çalışma saatlerimiz 08.00-20.00 arası. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti. Bu nedenle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bizde kendimizi yenileme ve geliştirmeye devam ediyoruz .”ifadelerini kullandı.Açıklamalarına devam eden Kubilay Erdoğan; "Hem lezzetli hem hesaplı ürünlerimizle vatandaşımızdan yoğun ilgi görüyoruz henüz yeni açılmamıza rağmen bizlere olan ilgisinden dolayı Kartepe’nin vatandaşlarına da sizin aracılığınızla teşekkür ediyoruz. Peynirin Kalbi Kartepe Mağazası olarak müşterilerimizin istek ve arzularına göre hizmete devam edeceğimize söz veriyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Alışveriş yapan Kartepeli Vatandaşlara Peynirin Kalbi Kartepe Şubesini nasıl bulduklarını sorduğumuzda ise, ”Öncelikle pandemi döneminde daha da özenerek hijyen kurallarına uyulması bizim için en önemli husus. Bunun için kendilerini tebrik ediyoruz. Ürün çeşitliliğinden memnunuz. Her bütçeye uygun, İhtiyacımızı karşılayacağımız ürünler bulunuyor diyerek memnuniyetini dile getirdi
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın