• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.33407.3634
Euro8.86178.8972

Alınan bilgiye göre Kartepe Köseköy battı çıktı üzerindeki ışıklar mevkiinde karşıdan karşıya geçmey

Demokrasi ve Atlım Partisi (DEVA) Kartepe İlçe Teşkilatı iki mahalleye mahalle temsilcisi atadı.

"Damla damla çoğalıyoruz" sloganıyla üye katılımlarına hız veren DEVA Kartepe iki mahalleye de mahalle temsilcisi atadı. Atamaları yapılan mahalle temsilcilerine yetki belgeleri İlçe Başkanı Emre Erhan ve Teşkilat İşleri Başkanı Yüksel Turgay tarafından verildi.

 

 

DEVA Partisi Kartepe İlçe Teşkilatı Acısu ve Ataevler Mahallerine mahalle temsilcisi atadı. İlk mahalle temsilcilerini atayan DEVA Kartepe’de Acısu Mahallesine Kerim Akyıldız, Ataevler Mahallesine ise Özlem Tek atandı. İlçe binasında gerçekleşen törenle atamaları yapılan Akyıldız ve Tek’e yetki belgeleri İlçe Başkanı Emre Erhan ve Teşkilat İşleri Başkanı Yüksel Turgay tarafından hayırlı olsun dilekleri ile verildi.

Yönetimimizi tamamladıktan sonra teşkilatlanmalarımıza hız verdik diyen DEVA Partisi Kartepe İlçe Başkanı Emre Erhan, “Mahalle Temsilcilerimizle start verdiğimiz yapılanmamıza Ataevler ve Acısu Mahalle Temsilcilerimizi belirleyerek  başladık. Üye portalımızı genişleterek de damla damla büyümeye devam ettiğimiz Kartepemizde teşkilatlanmalarımızı tüm mahalle temsilciliklerimizi de belirleyerek hedeflerimize ve amacımıza daha güçlü bir şekilde ilerleyeceğiz. Amacımız Kartepe’nin dertlerine DEVA olmak, hedefimiz de daha yaşanılabilir bir Kartepe’dir. Bu bağlamda bizlere inanan ve güvenen tüm destekçilerimize yürekten teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum “ dedi.

34 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın