• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BELEDİYENİN HİZMETLERİNDEN MEMNUNMUSUNUZ?
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.51146.5375
Euro7.21007.2389

EN ÇOK KADIN ÇALIŞTIRAN KURUMA ÖDÜL BİLNET YİNE SAHNEDE

09/03/2020

İzmit Belediyesi ve İŞKUR’un ortak çalışmasıyla ilimizde en fazla kadın çalıştıran 41 işletme arasında ilk sıralarda yine Ali Korkmaz’ın kurucusu olduğu Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları ile BİLNET Okulları Kocaeli Yerleşkesi yer aldı.

İŞKUR ve İzmit Belediyesi bu yıl da en çok kadın istihdam sağlayan kurum ve kuruluşları plaketle ödüllendirdi. İzmit Sanat Galerisi’nde gerçekleşen törende Ali Korkmaz’ın kurucusu olduğu Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları ile BİLNET Okulları Kocaeli Yerleşkesi yine en çok kadın istihdam sağlayan kuruluşlar arasında ilk sırayı aldı. Çalışanların büyük bir kısmı kadın olan iki kurum adına Korkmaz’a plaket verildi.

İzmit’te en fazla kadın çalışan bulunduran 41 kurumdan biri olmanın mutluluğunu yine kadın çalışanlarına çiçek takdim ederek kutlayan Korkmaz, “Toplumumuzun aydınlanması, gelişmesi ve ileri medeniyetlerle yarışması için ilk öğretmenlerimiz olan kadınlarımızın hem sosyal hayatta hem de iş hayatında daha çok yer alıp, öncü misyonunu sürdürmesini daima destekledik. Bu vesile ile birçok zorluğun üstesinden gelerek iş hayatında var olmaya çalışan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” dedi. Korkmaz, en çok kadın istihdam sağlayan kuruluşlar ödülü sevincini de yine kadın çalışanlarına çiçek takdim ederek paylaştı


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın