• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BELEDİYENİN HİZMETLERİNDEN MEMNUNMUSUNUZ?
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.51146.5375
Euro7.21007.2389

Tamyüksel neden üzerine alındı?

09/03/2020

“CUMHURBAŞKANIMIZ ÜZERİNDEN VATANINA NEFRETİNİ ORTAYA KOYANLAR KARŞILARINDA BİZİ BULURLAR”

AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, 5.Olağan İlçe Kongresini muhteşem bir katılımla tamamladıklarını belirterek şunları söyledi: “31 Mart seçimlerinde Kocaeli’de en fazla oyu alarak seçimi kazanan bir ilçe teşkilatına yakışır şekilde kongremizi tamamladık. Katılım sağlayan herkese yönetim kurulumuz adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Kartepe’de başarı çıtamızı daha yukarıya taşımak adına ilçemizdeki bütün vatandaşlarımıza siyasi görüş ayırt etmeksizin gönlümüzü açmaya, milleti ve ülkesi için derlenen herkesle kucaklaşmaya devam edeceği.

Bu birlikteliği bozmak, milletimizin arasına nifak tohumları ekmek, ülkesi ve milleti yerine, bu güzel vatanımızı bölmek için uğraşanların diliyle konuşanlara da asla geçit vermeyeceğiz.

Bugünkü kongremizde de İl Başkanımız Sayın Mehmet Ellibeş bu noktaya dikkat çekti. Türkiye Büyük Millet Meclisinde kendine tanınan dokunulmazlık zırhı arkasına sığınan CHP’li milletvekili Engin Özkoç, Mehmetçiğimiz cephede vatan savunması için canını ortaya koyarken milletimizin oylarıyla seçilmiş Başkomutanımız ve Cumhurbaşkamız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ağzını köpürteterek hakaret etmişti.

 İl Başkanımız da teşkilatımızın hepsinin duygularına tercüman olacak şekilde gereken cevabı kongremizde verdi. Bu haysiyetsiz, onursuz insana verilen yanıtın kendini milliyetçi olarak adlandıran İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel’i neden rahatsız ettiğini anlayamadım. Oysa tam tersine her kongrelerinde HDP ile nasıl iş tuttuklarını anlatan CHP’ye tepki vermesi gerekirdi. Hezeyan içinde bu yersiz saldırıya İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız’ın da katılması talihsizliğin boyutunu daha da artırmıştır”


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın