• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BELEDİYENİN HİZMETLERİNDEN MEMNUNMUSUNUZ?
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.73286.7597
Euro7.32017.3495

MOBESKO Yönetimi Güven Tazeledi!

02/03/2020

Mobesko Site Yönetimi’nin kat malikleri olağan genel kurulu gerçekleştirildi. 13 gündem maddesinin görüşüldüğü genel kurulda, tüm maddeler oy birliği ile karara bağlandı. Başkan Şenol Başoğul ise üyelerine teşekkür etti

MOBESKO Mobilyacılar Dünyası Site Yönetimin’nin 2019 yılı kat malikleri olağan genel kurulu toplantısı önceki gün yapıldı.

 Site Yönetimi Konferans Salonu’nda yapılan genel kurulda Divan Başkanlığı’na Kani Baştürk seçilirken, saymanlığı Ramazan Başoğul ve katip üyeliği Hünkar Başoğul üstlendi. Mobesko Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Başoğul ve Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Aydın, Mehmet Ali Kurt, Sefa Akaydın ve Sebahattin Akpolat toplantıda hazır bulundu.


Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıda 13 gündem maddesi görüşüldü. 2019 yılı bilançosu, faaliyet raporu ve denetim kurulu raporu oy birliği ile kabul edildi.

 Tek liste ile seçime giden MOBESKO Yönetimi, güven tazeleyerek yeni dönemde daha güçlü çalışmalara imza atacaklarının sözünü verdi. Mobesko Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Başoğul, toplantının ardından gündem maddelerinin tümünün oy birliği ile alınmasından dolayı üyelere teşekkür etti.

 

 

 

Yönetim Kurulu Asil Üyeler:

Şenol Başoğul ,(Başkan)

Murat Aydın,

Mehmet Ali Kurt,

Sefa Akaydın,

Mesut Baştürk,

Nesip Çomaklı,

Halil Çakılcı,


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın