• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar15.777615.8408
Euro16.551216.6175

BAŞKAN KOCAMAN CEMİYETLERDE

07/02/2020

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, kış mevsiminde dahi hemşehrilerinin en mutlu günlerinde yanlarında olmaya devam ediyor.

ELİF İLE YUSUF NİŞANLANDI

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Elif Arslan ve Yusuf Tokdemir’in nişan yüzüklerini taktı. Çıkmış oldukları bu güzel yolda ömür boyu mutluluklar dileyen Belediye Başkanı Kocaman hediyesini verdi.

 

YUSUF İLE KÜBRA NİŞANLANDI

Kartepe Belediye Başkanım Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Belediyesi personellerinden Yusuf Koç ile Kübra Topal’ın nişan yüzüklerini taktı. Rabbim tamamına erdirsin inşallah dileğiyle Belediye Başkanı Kocaman hediyesini verdi.

 

EMRE İLE ŞULE ÇOK MUTLU

Balıkesir Susurluk İlçe Savcısı Kartepeli Emre Güneş ile Şule Koç çiftinin düğün cemiyetine Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman ve Gölcük Belediye Başkanımız Av. Ali Yıldırım Sezer ile birlikte katıldı. Genç çifte Bir ömür boyu mutluluklar dileyen Belediye Başkanı Kocaman hediyesini verdi.

 

MUSA İLE KEVSER NİŞANLANDI

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, AK Parti İl Yöneticilerinden Muharrem Küçük'ün kardeşi Musa Küçük ile Kevser Örçen’in nişan yüzüklerini taktı. Gençleri tebrik eden Belediye Başkanı Kocaman, Rabbim tamamına erdirsin inşallah... diyerek hediyesini taktı.

 

SALİHA İLE DENİZ NİŞANLANDI

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Belediyesi İşletme Müdürlüğü Personellerinden Halil İbrahim Ayvaz'ın kızı Saliha Ayvaz ile Deniz Bayraktar’ın nişan yüzüklerini taktı. Allah tamamına erdirsin dileğinde bulunan Belediye Başkanı Kocaman hediyesini verdi.

 

SERKAN İLE CEMRENUR EVET DEDİ

Kartepe Suadiye Mahallesi sakinlerinden Serkan Turgut ve Cemrenur Bektaşoğlu’nun düğün cemiyetine Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’da katıldı. Genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyen Belediye Başkanı Kocaman hediyesini verdi.

 

SEMİH İLE YASEMİN DÜNYA EVİNE GİRDİ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü'nünde şahitliğinde Rahmiye Mahallesi sakinlerinden Semih Akpınar ve Yasemin Sönmez’in Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde nikahlarını kıydı. Genç çifti tebrik eden Belediye Başkanı Kocaman hediyesini verdi.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın