• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BELEDİYENİN HİZMETLERİNDEN MEMNUNMUSUNUZ?
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.51146.5375
Euro7.21007.2389

YARI YIL KARNE TÖRENİ SARIMEŞE İLKOKULUNDA YAPILDI

18/01/2020

Öğrencilerin şiir okumaları, müzik gösterileri ve gösterilerinin ardından Kocaeli Satranç İl Birincisi öğrencisi Melce Urcana'a ödülünü Kartepe Kaymakamı Altuğ Çağlar ve Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman beraber verdi2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı 1. Dönem sonu yarıyıl karne dağıtım töreni Sarımeşe İlkokulu'nda gerçekleşti. Törene, Kartepe Kaymakamı Altuğ Çağlar, Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Dilek, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Demir, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Erol Arutan,  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Tuncer CABAK, Yahya ALİ,  okul müdürleri, öğretmenler ve veliler katıldı.


Saygı duruşu ve  İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Sarımeşe İlkokulu Müdürü Sezai Şahin selamlama konuşması yaptı. Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürmüz Sayın Ferhat Dilek yaptığı konuşmada 2019-2020 öğretim yılının birinci dönemini alnımızın akıyla tamamladığımızı, bu öğretim yılında öğretmeninden öğrencisine ve velisine kadar herkesin büyük özveride bulunduğunu ifade etti. Öğrencilere verilen karnenin öğrenci için değil velilerimiz için olduğunu ve bu ara dönemde herkesin kendi payına düşen değerlendirmeleri yapacağına inandığını belirtti.


Öğrencilerin şiir okumaları, müzik gösterileri ve gösterilerinin ardından Kocaeli Satranç İl Birincisi öğrencisi Melce Urcana'a ödülünü Kartepe Kaymakamı Altuğ Çağlar ve Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman beraber verdi.

Öğrencilerin gösterilerinden sonra sınıflarda karne dağıtım töreni gerçekleştirildi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın