• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BELEDİYENİN HİZMETLERİNDEN MEMNUNMUSUNUZ?
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.51146.5375
Euro7.21007.2389

İbrahim Küçük Başkan Ellibeş'e "Derdimiz büyük

09/01/2020

A Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ile AK Parti İl Binasında bir araya gelen Başkan Küçük randevu taleplerine olumlu cevap veren başkana teşekkür etti.


A Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ile AK Parti İl Binasında bir araya gelen Başkan Küçük randevu taleplerine olumlu cevap veren başkana teşekkür etti. 

 

Doğu Marmara Kamyoncu Kooperatifi Üst Birliği ile Sakarya'da toplandıklarını ve çözüm yolları aradıklarını dile getiren Başkan Küçük konuşmasında; "Değerli başkanım bizler Nakliyeciler ve kamyonculuk ile geçimini sağlayan esnaflar olarak oldukça büyük sıkıntıların içerisindeyiz. Sektörde ki ve kooperatifçilik sistemindeki yaşadığımız sıkıntılar maalesef bizlerin faaliyetlerini çok olumsuz etkilemektedir. Bir çok firma gibi kooperatiflerin büyük kısmı da faaliyetlerini durdurma noktasına gelmekte. Biz kooperatifler sıkıntılarımızı bir kez de sizlere ve sizin vesilenizle de Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a birebir iletmek istemekteyiz. Bu vesile ile en kısa süre içinde tarafınızla ve Cumhurbaşkanımızla yüz yüze görüşmek üzere randevu talep etmekteyiz" dedi.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş yaptığı açıklamada; "Şöfor ve esnaf kardeşlerimin sorunları elbette bizim de sorunumuz. İlettiğiniz tüm sorunları biz de ilgililerine ileteceğiz. İnşallah da çözeceğiz" şeklinde konuştu.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın