• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.956218.0281
Euro18.256718.3298

Ersin Alpaslan'ın mutlu gunleri

25/12/2019

AK PARTİLİLER YALNIZ BIRAKMADI


AK Parti
 İzmit Belediye Meclis Üyesi Ersin Alpaslan ve Şadan Alpaslan’ın oğlu Muhammed Alpaslan, Sevgi ve Kemal Yis’in kızları Betül Yis ile hayatını birleştirdi. Başiskele Tryp By Wndham Otel'de düzenlenen törende nikahı Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın kıyarken aile cüzdanını Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu geline takdim etti. Nikahın ardından davetliler Ağrı’nın halayları ile coştu. Nikahın şahitliğini Büyükşehir Belediye eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, Derince Belediye Başkan Zeki Aygün, AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, Ağrı eski Valisi Musa Işın ve Doç. Dr. Dinçer Aydın yaptı.


AK PARTİLİLER YALNIZ BIRAKMADI

Düğün törenine AK Parti Milletvekili Cemil Yaman, Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, Ağrı eski Valisi Musa Işın, Kocaeli Şanlıurfalılar Dernek Başkanı Cebrail Aydın, Kocaeli Bingöllüler Dernek Başkanı Ali Değirmenci, AK Parti İzmit Meclis üyeleri, çok sayıda STK ve dernek başkanı ile davetliler katıldı.

 

"BÜYÜKLERİNİZİ YANINIZDAN UZAKLAŞTIRMAYIN"

Nikahın sonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Milletimizin güçlü kılan en önemli müesseselerden bir tanesi de ailedir. Bugün bu evlatlarımızla birlikte bu güçlü yapıya bir aile daha katılmış oldu. Ailenizi, büyüklerinizi hiçbir zaman yanınızdan uzaklaştırmayın. Çünkü bereket büyüklerle beraber olmaktır. Onlar sizi büyük sıkıntılardan koruyacaktır. Ülkemize ve milletimize hayırlı evlatlar yetiştirmenizi diliyor sizlere sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum” dedi.

 

"HEM KİRVESİ HEM ŞAHİDİYİM"

Ardından İbrahim Karaosmanoğlu ise, "Anne babalar görevini yaptı. Sizi büyüttü ve bugüne getirdi. İnşallah onların her zaman dualarını alın. Bundan sonra görev sizde, meydan sizin. Birbirinizin değerini bilin. Allah yolunuzu açık etsin. Ben Muhammet’in hem kirvesi he de bugün burada şahidiyim. Aile cüzdanını da kızımıza takdim edelim. Hayırlı uğurlu olsun tebrik ederim” dedi. Akabinde İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in yeni evli çiftlere Türk bayrağı, Saat Kulesi maketi ve Kocaelispor baskılı süs yastığı hediyesi takdim edi


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın