• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BELEDİYENİN HİZMETLERİNDEN MEMNUNMUSUNUZ?
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.75266.7796
Euro7.65917.6897

İZMİT’E YAKIŞMAYAN GÖRÜNTÜLER TARİH OLUYOR.

İzmit Belediyesi şehir genelinde yürüttüğü temizlik çalışmalarıyla şehre yakışmayan görüntüleri bir bir ortadan kaldırıyor.

Belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü Tavşantepe Mahallesi Dilek Sokak Otoban alt geçiş noktasına atılarak çirkin bir görüntüye sebep olan ve halk sağlığını tehdit eden çöp ve atık maddeleri ortadan kaldırarak alanı şehre yakışır hale getirdi.  Alana bırakılan zamansız çöp, moloz vb. atıkların temizliği yapılırken,  bölge boyanarak vatandaşlar ve özellikle çocuklar için güvenli ve temiz bir ortam oluşturuldu.

ANINDA MÜDAHALE

Bölgedeki temizlik çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri “  İzmit Belediyesi olarak gerek vatandaşlardan gelen bilgiler, gerekse birimlerimiz tarafından yapılan titiz incelemeler neticesinde ne yazık ki şehrimize yakışmayan görüntülerle karşılaşıyoruz.  Şehrimizin her bir noktasının halkımıza yakışır hale getirmek için anında müdahale diyor ve olumsuzlukları ortadan kaldırıyoruz” dediler.


İzmit Belediyesi şehir genelinde şehir genelinde yürüttüğü temizlik çalışmalarıyla şehre yakışmayan görüntüleri bir bir ortadan kaldırıyor.


Belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü Tavşantepe Mahallesi Dilek Sokak Otoban alt geçiş noktasına atılarak çirkin bir görüntüye sebep olan ve halk sağlığını tehdit eden çöp ve atık maddeler ortadan kaldırarak alanı şehre yakışır hale getirdi. 38 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın