• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BELEDİYENİN HİZMETLERİNDEN MEMNUNMUSUNUZ?
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.75266.7796
Euro7.65917.6897

KARTEPE KENT MEYDANI SONA YAKLAŞILIYOR...

Kartepe Kent Meydanı bağlantı yolları asfaltlama çalışmalarını Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman yerinde inceledi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kartepe Belediyesi ile birlikte koordineli olarak devam eden kent meydanı bağlantı yolları üzerindeki sıcak asfalt serim çalışmaları devam ediyor. Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Balaban ile birlikte yapılan çalışmaları yerinde incelediler.

30 METRE GENİŞLİĞİNDE OLACAK

Belediye ekipleri tarafından Kent Meydanı, Kartepe Kaymakamlığı ve Kartepe Belediyesi’ne ulaşan Asiller, Keser ve Hipodrom Caddeleri’ni kapsayan bağlantı yollarında alt yapı çalışmaları tamamlanan 7 metre genişliğinde 2 km uzunluğunda yolun asfaltlama çalışmaları tamamlandı. Kalan kısımlarda da alt yapı çalışmalarının tamamlanması ile yol genişliği 30 metre olacak.

GÜVENLİ VE KONFORLU ULAŞIM

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Kartepemizin Kent Meydanı, Kaymakamlık ve belediyemize çıkan bağlantı yollarının yapımı hızla devam ediyor. Ulaşım rahat, güvenli ve konforlu hale gelecek. Alt yapı çalışmaları tamamlanan yerlerde asfaltlama çalışmalarına devam edeceğiz. Kısa sürede bağlantı yollarının tamamlamayı planlıyoruz” ifadelerini kullandı.  

51 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın