• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76855.7917
Euro6.44586.4716

Hasan Paşa Ortaokulu Eğitime Başladı

Okul İdaresi Çeşitli Etkinlikler Organize Etti


Hasanpaşa İlk ve Ortaokulu’nda 2019-2020 eğitim öğretim yılı açılış programı her yıl olduğu gibi renkli ve coşkulu geçti.

 Okul Müdürü Erdinç YELBOĞA, eğitimin tüm paydaşlarına yeni eğitim öğretim yılının hayırlı uğurlu olmasını temenni etti. Her yıl artan eğitim öğretim kalitesinde başta idareciler, öğretmenler, okulun diğer çalışanları, okul aile birliği, veliler ve öğrencilerin bir takım ruhu halinde çalışmasıyla elde edildiğini bunda da başarılı olduklarını ve başarıda emeği geçen herkese teşekkür Etti

 

Herkesin mutlu bir şekilde gelip gittikleri bir eğitim yuvası olmasının ilk prensiplerinin olduğu dile getiren Erdinç YELBOĞA, başarı dileklerini iletti. Öğrencilerin İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında okuduğu yazı, şiirler ve konuşmaların ardından ana sınıfı ve birinci sınıf öğrencileri sahneye çıkarılarak hoş geldin hediyeleri takdim edildi. Toplu fotoğrafların çekildiği günde milli eğitim bakanlığımızın yeni okul zili şarkısı sürekli olarak seslendirildi. Tüm öğrencilere dağıtılan bayraklarla tören alanı çalınan müziklerle şenlendi. Temsili olarak ilk ders zilinin öğrenci  eşliğinde çalınmasıyla öğrenciler ve öğretmenler sınıflarına girdiler.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın