• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BELEDİYENİN HİZMETLERİNDEN MEMNUNMUSUNUZ?
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.22166.2465
Euro6.85446.8819

Okul Müdürü Namık Alkan Adaylığını Açıkladı

Kartepe CHP ilçe başkanlığına adaylığını parti binasında kalabalık davetlinin katılımı ile açıkladı


Kartepe CHP ilçe başkanlığına adaylığını parti binasında kalabalık davetlinin katılımı ile açıkladı

İlçe başkanı Kadir Hallaç belediye meclis üyesi Hasan Bayrak  Sabri Soyer,partililer katıldılar.Partililer  artık yönetici konumunda başkanlığa ihtiyaç vardı buda cumartesi günü kongrede netleşecektir.


Başkan adayı Alkan şunları söyledi;Partili ailem hepinizi saygıyla selamlıyor hoş geldiniz diyorum.
Ülkemiz ve partimiz için sorumluluk almak gerektiği düşüncesi ile partililerimizle yaptığım görüşmeler neticesin de aday olmaya karar verdim.
İnsanların hayata karşı duruşları ve geçmişleri vardır. Bu yaşımıza kadar ülkemiz ve insanlarımız için, demokrasiyi güçlendirmek, sosyal refah toplumunu gerçekleştirmek, ülkemizdeki adaletsizlik ve eşitsizliğe son vermek için hayatın her alanında mücadele ettik, bedel ödedik.
Siyasette ve yönetimde dürüstlük ve açıklık ilkesini ışığında, CHP’nin Demokrasimizin ilerlemesi ve çağdaş bir toplum yaratma projesinde emeğimle, gücümle, donanımımla yer almak istiyorum.
Toplumun her kesiminin söz sahibi olacağı halkın iktidarını kurmak için ciddi bir yol ayrımındayız, bizler geçmişte yaşanan hatalardan ve eksiklerden ders çıkarıp yola devam edeceğiz.’’Kartepe halkının sorunlarını dertlerini anlayarak çözüm odaklı politikalar geliştirerek, parti içinde birlik beraberliği sağlayarak, kimseyi ötekileştirmeden Kuvay-ı Milliye ruhu ile partimizi ve gönüldaşlarımızı bir araya getirerek, halkça düzenin kurulmasına öncülük ederek , barışın, adaletin, kardeşliğin ve umudun yaşaması için mücadele edeceğim.


Kuvayi Milliye ruhu ile partimizin, halkın partisi kimliğini ön plana çıkararak, halkın sorunlarına projeler üreterek dokunacağız. Yoldaşlığın çok önemli bir hale geldiği, Beraberliğin ve birleşmenin, bütünleşmenin lafta değil meydanlarda, sokaklarda olması gerektiği zamanlardır bu günler.

Artık Kartepe Partimiz çatısı altında konuşacak herşey çok güzel olacak KARTEPEDE HERZAMAN UMUT VAR..

7 Eylül’de  yapılacak İlçe kongremizin Demokrasi Şöleni şeklinde geçmesini temenni ederken, CHP Kartepe İlçe Başkanlığına Aday olduğumu tüm mücadele arkadaşlarım ve kamuoyuna duyururum.

BİRLİK, MÜCADELE, DAYANIŞMAYorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın