• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BELEDİYENİN HİZMETLERİNDEN MEMNUNMUSUNUZ?
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.92465.9483
Euro6.54276.5689

İşletme Avukatı Zorlu , 'Konu alacak verecek meselesi değil'

Sukay Park işletmesinde meydana gelen üzücü olayda 2 kişi yaralanırken, olayı gerçekleştirdikleri öne sürülen 3 şahıs sevk edildikleri adli makamlarca tutuklandı

Geçtiğimiz günlerde Sukay Park Tesisleri'nde meydana gelen bombalı saldırıyla ilgili olarak bir açıklama yapan Sukay Park Cafe’şirket avukatı Abdullah Zorlu ''Konu alacak verecek meselesi değil'' ifadelerini kullandı.


Sukay Park işletmesinde meydana gelen üzücü olayda 2 kişi yaralanırken, olayı gerçekleştirdikleri öne sürülen 3 şahıs sevk edildikleri adli makamlarca tutuklandı. 


Sukay Park Cafe’de işletme sahibi Ali Çelebi ve şirket avukatı Abdullah Zorlu tarafından basın mensuplarına yaşanan üzücü olayla ilgili ortak açıklama yaptılar

İşletme

şirketin avukatı Zorlu ''Yapılan saldırı herhangi bir alacak verecek meselesi değil, işletmemizde gözü olan ve farklı mecralarda bizi buradan uzaklaştırmak isteyen –bilmediğimiz kişiler  yapmış olabilir   

 

Zorlu daha sonra  şunları söyledi ''Yaşanan patlamanın, işletmemizle herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. İlçemizde her geçen gün artan turist potansiyelini baltalamak amaçlı gerçekleştirilmiş müessir bir eylem olarak görüyoruz. Gerçekleşen eylem asla işletmemizin veya işletme sahiplerinin herhangi bir şahsi alacak verecek meselesinden kaynaklı değildir. Patlama restauranta 50 metre mesafede gerçekleşti.

 

Personelimizin durumu erken fark etmesi üzerine zarar oluşmaması sağlanmıştır. Yargılama sürmektedir. Yargılamayı etkileme adına bir beyanımız olmayacaktır.

 

Sukay turistik tesislerimiz Kartepe'nin en güzide tesislerindendir. İşletmemiz hizmete eksiksiz devam etmektedir. Yaşadığımız olay bizleri üzmüş olmasına karşın, işletmemiz ilçemizin turizmine katkı sunmaya devam edecek’’ şeklinde konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın