• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

KARTEPE’DE KAMP YOLUNDA ÜSTYAPI BİTİYOR...

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Eşme Mahallesi Kamp Yolu Caddesi’nde Yapılan Çalışmaları Yerinde İnceledi.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Eşme Mahallesi Kamp Yolu Caddesi mevkiinde devam eden üst yapı ve yol çalışmalarını yerinde inceledi. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Belediye Başkanı Kocaman “D-100'e alternatif olarak kullanılan bu yolumuzu da kısa bir süre içerisinde bitireceğiz” açıklamasında bulundu.

BAYRAMA YETİŞMESİ PLANLANIYOR

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalar ile 4 km uzunluğunda 8 metre genişliğinde Eşme Mahallesi Kamp Yolu Caddesi’nde zemin iyileştirme çalışmalarının sonuna gelindi. Üst yapı iyileştirme çalışmalarının da Kurban Bayramı’na kadar tamamlanması planlanıyor.

KALİTELİ YOLLAR KENTE DEĞER KATAR

Eşme Kamp Yolu Caddesi üzerinde inceleme yaparak, yetkililerden bilgi alan Belediye Başkan Kocaman “Kartepemizin önemli ulaşım yerlerinden biri olan Eşme Kamp Yolu Caddesi’nde yapılan üstyapı iyileştirme çalışmalarında sona gelindi. En kısa sürede hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. 4 km uzunluğunda 8 metre genişliğinde ki bu yol ilçemize değer katacaktır” ifadelerini kullandı.

53 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Anlık
Yarın
30° 32° 21°
AlışSatış
Dolar5.74985.7728
Euro6.36106.3865