• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.27035.2914
Euro5.98646.0103

AMATÖRDEN DOĞAN’A ANLAMLI HEDİYE

GENÇLER BİZİM GURURUMUZ

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Yeşilova Spor Kulübünü misafir etti.  Kulüp Başkanı Ali Gürdal, yönetim kurulu üyeleri ve sporcuların yer aldığı ziyarette Yeşilova Mahalle Muhtarı Selahattin Kural, Ak Parti mahalle temsilcisi Engin Gedikli de hazır bulundu.

Amatör spora katkılarından dolayı İzmit Belediye Başkanına teşekkür eden Ali Gürdal, Doğan’a 41 numaranın yazılı olduğu formayı hediye etti.

 

GENÇLER BİZİM GURURUMUZ

 

Ziyaretten ve anlamlı hediyeden duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Doğan, “fırtına gibi gençlerimizi, sporcularımızı aramızda görmekten mutluluk duyduk. Onlar bizim gururumuz. Hem kendilerini hem de şehrimizi, ülkemizi daha iyi noktalara taşıyacaklar.  Bir yandan sporla ilgilenirken derslerini de başarılı şekilde yürütecekler.  Bizlerden daha güçlü bireyler olacaklar.  Bu süreçte gençlerimizi yönlendiren, onlara yol gösteren ve bu imkânları sağlamada da kulübümüzün yöneticilerine, hocalarına de  teşekkür etmek istiyorum.

 

 HER ALANDA DESTEKLİYORUZ

 

Elimizden geldiği kadar spor kulüplerimize ve amatör spora destek olmaya çalışıyoruz. İzmit Belediyesi olarak Cephanelik stadıyla, gerek oradaki salon sporlarında jeatkundo, eskrim, güreşin desteklenmesi için çalışmalar yapıyoruz. Aynı zamanda, bisiklet dağıtımlarıyla bisikleti, basketbol topu dağıtımlarıyla basketbolu destekliyoruz. Mahalle spor takımlarına da elimizden geldiğince tesis ve spor sahası konusunda destek olmaya devam ediyoruz.  Yeşilova, hem Cephaneliğe yakınlığı hem de yakınlarında başka sahalarının olması nedeniyle avantajlı. Bizler de yapacağımız tesislerle bu güzel çalışmalarınıza destek olacağız” dedi.

 

HER ZAMAN YAN YANA KOŞACAĞIZ

 

Yeşilova Spor Kulübü Başkanı Gürdal da , “ Belediye Başkanımızın spora ve çocuklara olan ilgisini biliyoruz. Takım olarak çok başarılıyız, bu başarımızı da sizinle paylaşmak istedik. Takımımızın motivasyonunda ve başarılarında sizin de katkınız bulunuyor.  Siz bizim yanımızda olduğunuz, bizleri desteklediğiniz sürece başarılarımız  devam edecektir” şeklinde konuştu.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 16° 7°